Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ez mennyire okés a tulajdonostól?

Ez mennyire okés a tulajdonostól?

Figyelt kérdés

Felujtas van a lakasban. En vagyok a bérlő.

Egyszer csak fogta magát a tulajdonos es minden elozmeny nélkül (se irasban se telefonon nem kerdezte) feljött az alberletbe mert ő megakarja nezni a fürdőt hogy halad?! Persze vegig ment a lakason még a wcbe is benezett mondom neki ne haragudj mar nem csak a felujitast nezed meg azt is ugy hogy elore nem szolsz nekem mondjuk hogy a ge.. s zsepkendő ne legyen az agy mellett vagy a mosogatóba a mosatlan??? Hogy ez az ő lakasa ne haragudjak.

Mondom te ne haragudj mar de a szerzodesben benne van hogy elore egyeztetett időpontban velem egyutt tekinthsted meg a lakast. Mondom nem az a baj hogy feljöttél hanem hogy nem tudtam róla mondjuk.

Elviharzott még az ajtón is ramb... a.....

Normalis az ilyen?


jún. 23. 14:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

" elore nem szolsz nekem mondjuk hogy a ge.. s zsepkendő ne legyen az agy mellett"

Hát igen, akik csak az egyeztetett időpontra takarítanak napokig, hogy a spermás zsebkendő ne áztassa az ágy mellett a parkettát, meg ne legyen a szaros toalettpapír a foltos szárnyasbetéttel együtt wc-ben szanaszét, és elfogadható kinézete legyen a lakásnak, annak gond, amikor a tulaj látja, hogy hogyan és mennyire nem becsüli a bérlő a lakást, és milyen igénytelen embert vett fel albérletbe.

De hát a jogszabály az albérlőt óvja...

jún. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hala az istennek🙏🙏🙏🙏
jún. 24. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!