Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » A tulajdonos tudta nélkül...

A tulajdonos tudta nélkül bejelenthetem a tartózkodási címet az Ügyfélkapun?

Figyelt kérdés

máj. 5. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem.
máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Ha bérleti szerződéssel rendelkezel akkor bejelentkezhetsz. Nem kell a tulajdonos hozzájárulása.
máj. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De november óta lakok itt,nem fogok kapni bűntetést, hogy csak most jelentem le?
máj. 5. 17:05
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem kapsz büntetést, én olyat még nem hallottam, hogy valakit ilyenért megbüntettek volna
máj. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De 3 napon belül bekellett volna jelentenem
máj. 5. 17:49
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Én 5 honap utan jelentettem be. Semmi nem tortent csak megkaptam az uj lakcimkartyat
máj. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És ezután ide fognak érkezni a leveleim automatikusan?
máj. 5. 19:17
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
#7: A leveleid arra a címre fognak érkezni amilyen levelezési címet megadtál.
máj. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja értem, de ha valami hivatalos érkezik
máj. 5. 20:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerződéssel bejelentheted a tulajdonos hozzájárulása nélkül is. Igazából nemhogy nem kell hozzájárulnia, hanem neked lenne egyenesen kötelező bejelentkezned, ha életvitelszerűen ott tartózkodsz. Azonban ne félj, senki sem fog megbüntetni, mégis hogy bizonyítaná bárki is, hogy te már x hónapja életvitelszerűen ott vagy? Én is évek óta bérlek egy lakást, de nem jelentkeztem be, mert ott kevesebbet vagyok, mint az igazi otthonomban.
máj. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!