Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Jogilag van lehetőségem...

Jogilag van lehetőségem kiköttetni az áramot és a gázt ha 3. hónapja nem fizet a 6 gyerekes bérlőm?

Figyelt kérdés

4,5 éven keresztül példaértékű volt a fizetési szándéka, de szeptemberben "haza vitte" az intézetből az 5 elvett gyerekét és azóta nem hajlandó fizetni. Totálisan lelakták a házat ebben a pár hónapban (eltüzelték az étkezőasztalt, be vannak verve az ablakok (most befóliázva) a több száz ezres ajtó alja ki van rúgva, stb. Egy teljesen más ember lett belőle. Nem kommunikál, el van zárkózva.

Mivel több kiskorú van a gondnoksága alatt, így a téli hónapok alatt biztosan nem tudom kitetetni a házból. Van mellette egy férfi is aki akkortájt érkezhetett mikor a gyerekeit vissza vette magához.

Jelenleg a felhalmozott rezsi összege 150 ezer forint körül van, a lakbér pedig 100eFt havonta. Összesen 450 ezer + az okozott károk.

Hivatalosan, szerződéssel van kiadva! SEMMI susmus.


Még egy kérdés, a hatóság megbüntethet Engem a szolgáltatások kikapcsolásáért? Egyveleg lemondanám a kábel tv-t és az internetet is


2023. dec. 15. 08:20
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert!
2023. dec. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
68%
Na mizu?
2023. dec. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
16%
Annak idején Tomcat-ék is így csinálták :)
2023. dec. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:

Most lett vége.

Nem kívánom senkinek átélni ezt.


Az új bérlőim megkérték, hogy rendezzék az elmaradást amit szó nélkül meg is tettek. A benti kár leírhatatlan!


A fogatlan élettársa a nőnek egy baltával nyitott ajtót, viszont nincs olyan kazán amihez fát kellene aprítani. Úgy kezdték a fiúk, hogy elkérték tőle mielőtt gond lenne.

Összesen ez 300 ezer forintomba kerül, de MEGÉRTE.

2023. dec. 16. 12:28
 25/45 A kérdező kommentje:

A benti kárról pár mondat. Túlzás nélkül minden kuka! Eladták a gázkazánt, a ruhaszárítót, a tükröket beverték, a járólapot teljesen tönkretették, a falakon lévő gipszkartont több helyen kilyukasztották. A szobai csillár helyett már csak egy E27-es foglalat lóg mint Mohamed koporsója a levegőben!

Dzsuva mindenhol, mint egy c. putriban!

A szomszédok tapsoltak mikor hagyták el a lakást. Hamarosan kijön egy takarító brigád, lebeszéltem velük, hogy szeretnék egy teljes fertőtlenítést. A rengeteg dohányzástól besárgultak a falak!

Nincs a nevükön semmi, behajthatatlan. Elengedtem, csak bosszant a dolog!

2023. dec. 16. 12:39
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
Egyed7l bírósági perbe tudod ezt behajtani, hajtani, persze ha nincs munkájuk, nincs miből levonni, neked meg ez is pènz.
2023. dec. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
11%

"Az új bérlőim megkérték, hogy rendezzék az elmaradást amit szó nélkül meg is tettek."

Most akkor rendezték az elmaradást, vagy sem?

2023. dec. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

Neked most mi nem tetszik? Szerintem èrthető amit leírtam.

Te voltál az aki privátban elmondott minden sz@rnak, hogy ki mertem tenni őket?

Ha igen, nyugodtan be lehet fogadni az egèsz pereputtyot, Bp. Madridi u. 7 alatt megtalálod őket, mèg ott vannak.

2023. dec. 17. 13:07
 29/45 anonim ***** válasza:
17%

Én nem írogatok senkinek privátban.

Csak értelmében amit írsz.

Most rendezték, vagy nem a tartozásukat?

2023. dec. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
85%
#29 Teljesen érthető, amit a kérdező írt, ha nem érted, az a te hibád. Kiadta a kérdező egy őrző-védő végnek a lakást, akik kivágták az előző (problémás) bérlőket, és kényszerítették őket, hogy rendezzék a tartozásukat. Viszont okoztak kárt is a lakásban, az nyilván a kérdezőnek még költség lesz, és sosem fogják neki megtéríteni.
2023. dec. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!