Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hol bukhatok? Olcsó garzonok.

Hol bukhatok? Olcsó garzonok.

Figyelt kérdés
Eddig mindig csak szobát béreltem, most elkezdtem nézni a kissé szerényebb, de még lakható budapesti garzonokat. Az átlag 80-100 ezerig kivehető, plussz rezsi. De látok pl. 65 ezerért is 30 nmes garzont, a leírás alapján nem lenne gond vele. Szerintetek tényleg lehet ilyen olcsón is bérelni, vagy ez valami beetetés?

2021. jún. 23. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

konkrétan hol van az az olcsó garzon..??


A környék lehet hogy nem a legjobb....

2021. jún. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Több helyen is olvastam már, pl. 13.kerulet
2021. jún. 23. 14:35
 3/11 kovpet ***** válasza:
100%
Nézz meg egyet, de gyanús, hogy az lesz, hogy fizess a címekért pénzt előre. Magyarul átverés.
2021. jún. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy lehet vagy nem.


Én azt mondom csodák nincsenek. Aki ki tudja adni többért, az nem fogja fele annyiért. Már csak azért sem, mert maga az ár is megszűri kicsit a jelentkezőket.


Ilyen olcsó garzonoknál általában kiderül, hogy a garázst szigetelték le, vagy valami 2 méter belmagasságú sufnit az udvaron és úgy fogod magad érezni mintha kutyaólban lennél.

2021. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Csodák nincsennek (vannak, de ha erősen áron alul van, akkor már most ki lenne adva). Tudod, olcsó húsnak híg a leve, biztos nem véletlenül olcsó.


Ez nem jelenti azt hogy neked nem lehet jó, de valami probléma biztos van vele. Az is lehet (kisarkított példa) hogy egy minden nap hajnal négyig nyitvatartó kocsma közvetlen szomszédságában van és emiatt olcsóbb, de ez neked nem negatívum, ha te is ott iszol zárásig minden nap. Szóval az átlag ember igényei szerint roszabb a lakás biztosan, és nem a te igényeid szerint, szóval megnézni mindenképpen megéri.

2021. jún. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Fotók is vannak a lakás belsejéről? Ha kiderül, hogy pénzt kérnek a címért,ne fizess. Az tuti átverés. Az is legyen gyanús, ha csak a környékről van felrakva egy fotó, de semmi fotó a lakásról vagy az épületről...
2021. jún. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ó, köszi mindenkinek! Sajnos, ilyen előre fizetősbe belefutottam, és fizettem is...


Szerintetek nem budai kerületben, mondjuk 30 nmes lakás, nem újépítésű 70 plusz rezsiért már reális? 2014-ben váltottam utoljára albit, akkor is ismerősök közt találtam, szóval nem vagyok képben.

2021. jún. 23. 17:40
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ritka, sokkal inkább 100-at súrolják alulról.
2021. jún. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
100 alatt gyakorlatilag nem lehet normális albérletet találni.
2021. jún. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális garzonlakás esetében 90-100 ezer az alja.
2021. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!