Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérletben laktok, gyerekkel,...

Albérletben laktok, gyerekkel, Budapesten?

Figyelt kérdés

2021. máj. 19. 20:05
A kérdező szavazást indított:
Igen és rettegtek, hogy kidob a tulaj
Igen és nincs hivatalos közjegyzői szerződésetek, de nem rettegtek, úgyis mindig mással történik baj
Igen és van hivatalos közjegyzői szerződésetek
Igen és nem tudjátok mi a különbség a hivatalos ingatlan bérlés és egy nem hivatalos szerződés között
Igen és nem rettegtek, de kilátástalan az élet gyerekkel, albérletben, a nagy tácok, rossz levegő, rossz biztonság miatt.
5 szavazat
 1/4 Tepfal ***** válasza:
100%
Már nem, és a mi szitunkban én voltam a gyerek, de mi 5 éves fix szerződéssel laktunk, a tulaj külföldi volt. Előtte egy évig nem találtunk semmit, mert 3 gyerekkel senki nem akart kiadni, pedig már kamaszok voltunk.
2021. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
A világszinten egyébként nem lenne baj a gyerekkel bérlés, csak a magyar albérleti piac egy ilyen szabályozatlan szar, ahol a rossz bérlő és kicseszhet a tulajjal, a rossz tulaj is kicseszhet a bérlővel, hogy a legtöbb tulaj egyszerűen nem akar gyerekes bérlőt.
2021. máj. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
NEM választ miért nem lehet adni? Csak kérdezem, mert én azt adnék.
2021. máj. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mas orszagban nem erdekli a tulajt hogy van e gyereked, sot felar elleneben meg haziallatot is sok helyre vihetsz.

En nem is vallatam volna gyereket alberletbe, nem azert mert nem talaltam volna hanem mert nagyobb lakas kell ha van gyereked es az dragabb, igy meg nehezebb sajat hazat venni. A lanyom mar ugy nol fel hogy sajat hazban elunk, bar nem nagy a haz, de a mienk.

2022. febr. 14. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!