Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az emberi butaság teteje,...

Az emberi butaság teteje, netovábbja?

Figyelt kérdés
Újságcikk a Blikkből"A szaúd-arábiai nevelési minisztérium megengedte a tűzoltóknak,hogy ezentúl lányokat is mentsenek.Nyolc éve megakadályoztak 15lányt abban,hogy elhagyjanak egy égő épületet,mert nem volt fejkendőjük"
2010. máj. 20. 20:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
46%

semmiben sem különb a keresztényseég az iszlámnál, sőt...

egyébként a múlt század 50.-es éveiig a vidéki magyarországon is "kötelező" volt a csadorviselet, csak nagykendőnek és fejkendőnek nevezték..

2010. máj. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
53%

az iszlám egy agresszív erőszakos fanatikus vallás.

Ha pl egy muszlim keresztény hitre akar áttérni, megöli a családja. A nő takarja el magát, mert a férfi nem tud ellenállni kísértésnek, de ha meglátnak egy normális öltözködésű turistát, csepegtetik rá a nyálukat. Az iszlám a férfiak vallása, semmibe nem veszi a nőket. A prfétájuk több nővel hentergett, sőt a későbbi feleségét megkívánta mikor az 9 éves volt, mert felfújta a szoknyáját a szél..., 8. évemet taposom meló miatt iszlám országban...tudom miről beszélek, és azt is tudom, hogy mint a vérarkasok, most bevadul majd a sok muszlim a kommentemre, hogy mien tudatlan barom vagyok. Kérdező teljesen igazad van és pont

2010. máj. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

De sajnos tényleg ostobaságokat beszélsz...

Amit nem értettél, azt meg kellet volna kérdezned, hogy miért van így! Nem ezt tetted!

2010. máj. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!