Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Kedves Jehova tanúi. Ha jól...

Kedves Jehova tanúi. Ha jól tudom ti, egymást testvérként tisztelitek, akkor mért van az hogy jehova tanui roma fiúval egy jehova tanui magyar lány nem megy bele egy kapcsolatba? (csak nagyon ritkán, ha roma fiú magasabb rendü)?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 19:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Akinek meg rokkant nyugdíja van, és kevés, az pedig hozzá megy a tesóhoz, hogy jobb legyen. Ha vén az illető, az még jobb. Ugye...
2016. jan. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

némelyek ha a butaság fájna ordítana.

Nem azért mentem hozzá, és nem vén, s egy egyszerű munkás

akinek még lakása sincs.

Ha a rosszindulat fájna ordítana némely ember, csak hogy másokat megalázhasson.


itt be is fejeztem, mert ez már becsület sértés, és nagyon merész valaki.

2016. jan. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
2016. jan. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Gazdag testvér társaid,miért nem segitenek szegényebbik testvér társaidon?A fiatalokat akik nem tudnak munkát találni,pedig szakmájuk van és akaratuk is a munkához.Ja és itt nálunk egy idös nénivel jár hirdetni egy fiatal amber aki köztudott,hogy meleg.
2016. jan. 4. 16:06
 15/18 anonim ***** válasza:

"Gazdag testvér társaid."


Jehova Tanúi nem karitatív szervezet, s nagy tévedésben vagy ha azt hiszed, hogy sok gazdag testvér van a gyülekezetekben. Jézus nem azt tanította, hogy a gazdagok tartsák el a szegényeket, hanem hogy támogassák azokat ha valóban rászorultak, de ezzel a szerényebben élők ne éljenek vissza.


A gyülekezetünkben nem egy alkalommal kocsival szállítják gyülekezetbe azokat akik idősebbek, vagy azokat, akik nem tudnak bérletet venni mert nincs rá keretük. Sőt tudom, hogy rendszeresen hívnak meg étkezésekre testvéreket, hogy élvezzék egymás társaságát, mert Jézus mondta:

"jobb adni mint kapni."

Volt akinek mivel kirabolták a lakását, kifizették a teljes havi számláját is.


Úgy hogy jó lesz ha nem vádaskodsz olyasmiről amiről fogalmad sincs.

2016. jan. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok roma,de tanú voltam,és igenis igaza van a kérdezőnek.A romák csak addig voltak jók,amig beszervezték,megkeresztelkedtek,és az illetékes személy erre megkapta a jó minősítést.Szándékosan figyeltem,hogy azután még csak nem is ültek melléjük a teremben.
2016. jan. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
"némelyek ha a butaság fájna ordítana" .Ebben egyetértek veled.Még annak idején tini koromban,hallottam amint azt osszák,hogy István király levágatta azoknak a kezét akik a protestáns hitről nem tértek át a katolikusra.És ezeket JEHOVA TANÚI mondták.
2016. jan. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
0%

Azért,mert a magyaroknak nem kedvence a cigányok.

.

2016. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!