Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért pontozzátok le Katy...

Miért pontozzátok le Katy Weavert?

Figyelt kérdés
Bizonyára mindenkinek unszimpatikus hogy Jehova tanúja , de attól még lehet jófej emberke! Szerintem jók a válaszai, ír Bibliai igeverseket is indoklásnak, és szerintem csak az ateisták pontozzák le , azért mert hisz
2013. júl. 13. 19:57
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
84%
Ezért még nem kell elhagyni ezt az oldalt. Már bocsánat, de ez csak gyávaság és megfutamodás. Direkt leírtam azt is, hogy MINDENKIT lehet kritizálni, csak most rólad volt szó.
2013. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
95%
11, igazad van, amúgy ez a valláskritika kategória, nem tudom mire számított, fanfárokra, meg konfettizáporra? Mert úgy látszik kritikára nem.
2013. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
26%

Én név alapján senkit sem szoktam lepontozni. Már ateistát is pontoztam fel. Magát kereszténynek vallót meg le :D

De nem igazán érdekel ez a pontozásos dolog...

Válaszolni hasznosabb. Általában az alpári, primitív, támadó stílust nem bírom. Meg az abszolút beképzeltséget tudatlansággal párosítva.


Katy, te meg ne menj már el! Naaa...:(

Szükség van rád!:P


Ha a Sátán rádparancsolna, hogy ne segíts másoknak, elmennél a kedvéért?

2013. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
87%
Katy!Az ateista Filoszmen szól hzzád. Gyere vissza,szeretünk.;-)
2013. júl. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Engem lepontoztak a válaszomért, ezért büntetésből maradnod kell. :-)
2013. júl. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
91%
Ehhez a kérdéshez való hozzászólását pontozták szerintem a legtöbben. De attól még, hogy lelépsz kedves Katy engem nem nyugtatsz meg, azzal tudnál segíteni ha végre másokat is megértenél...
2013. júl. 14. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
51%

Kedves Mindenki

Köszönöm, a privát üzeneteket is



Nem sértődtem meg nem is haragszom.

Jól tűröm a kritikát, mert néha szükség van helyre igazításra.


Nem is ezért döntöttem így, hanem mert a személyem lett a fontos, nem a válaszom,

Vagy is nagyobb hangsúlyt kaptam ha még negatív is

nem szeretnék népszerű lenni, sem rossz oldalról sem jó oldalról megközelítve.


A Bibliát szerettem volna a középpontban tartani a válaszaimmal, nem magamat.

Én is szeretlek benneteket, s csak a legjobbat kívánom mindannyiotoknak Isten áldásával.


Katy Weaver

2013. júl. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akik a kommentek alatt látható kéz-szimbólumokat "tetszik" és "nem tetszik" gombnak minősítik, ezért gyakran megeshet, hogy a leszavazás csupán nem tetszést takar a háttérben...viszont az is megeshet könnyedén, hogy valaki betartja a szabályzatot, és ezen gombokat rendeltetésüknek megfelelően használja, és Katy Weaver válaszait egyáltalán nem tartja hasznosnak, egyáltalán nem vesz ki belőle semmi plusszot. Felesleges automatikusan unszimpátiára vagy hasonlóra gondolni. Szimplán egyszerűen van akinek nem ér semmit a sorozatos bibliai idézgetés, s üzenném kedves Katynek, hogy ez ismételten élő példája annak, hogy talán Istent kéne bemutatni és Istenre (vagy Krisztusra) kéne koncentrálni a dolgokat, nem pedig egy olyan könyvre, amire sokan megvetéssel tekintenek...ugyanis ezt a hőn szeretett Biblia nélkül is meg lehet tenni...csupán kérni kell az Úr segítségét hozzá.


ui.: Mindenesetre, ha Katy W. úgy dönt elhagy itt bármit is, jó utat kívánnék neki és persze Isten kíséretét.


üdv

28/F

LastOne.Left

2013. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
12%

Kedves Katy!


Ilyeneken ne húzd fel magad, semmi esély rá, hogy mindekit meggyőzünk és mindenki szeressen minket, sőt, a nagy többség valójában mindig is gyűlölte és gyűlölni is fogja Krisztus igaz követőit, azt pedig te is pontosan tudod, hogy miért, mert e világ istene Sátán, az ördög és mivel Krisztus követői nem részei e világnak, megpróbálja minden idejét arra fordítani, hogy még elviselhetetlenebbek legyenek ezek az utolsó napok.

2013. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
77%

Azért pontozzák le, mert ő mindent alárendel a vallásának.

Az igazságot különösen!

Vannak trollok, akik mindenkit lepontoznak - de őt a normális emberek is lepontozzák, a fentiek miatt.

Amúgy pedig nem "őt" pontozzák le - hanem csak azokat az írásait, amelyek nem hasznosak. Kár, hogy ez az írásainak a 95%-a!

2013. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!