Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért pontozzátok le Katy...

Miért pontozzátok le Katy Weavert?

Figyelt kérdés
Bizonyára mindenkinek unszimpatikus hogy Jehova tanúja , de attól még lehet jófej emberke! Szerintem jók a válaszai, ír Bibliai igeverseket is indoklásnak, és szerintem csak az ateisták pontozzák le , azért mert hisz
2013. júl. 13. 19:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%

Mert általában bemásol egy jó hosszú szöveget valamelyik Jehova Tanúja iratból, amelyekben egy bibliai igét agyonhasogatnak, és kiforgatják a szavakat a saját szájuk íze szerint...

Én nem szoktam lepontozni, csak akkor, amikor olyan válaszokat ír (ami elég gyakran megesik), aminek semmi köze a kérdéshez, csak hogy a Jehova tanúi az egyetlen jó és igaz vallás, többi a sátán ivadéka...

2013. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%

Már bocsánat, de pont azért pontozzák le, amilyen, nem a vallása miatt. Aki azért gyűlöl valakit, mert valami másban hisz, az rossz ember!

Én nem szoktam lepontozni senkit, maximum fel, de néha én is arra kényszerülök, hogy lepontozzam őt, mivel a legsunyibb módot választja vitataktikának, mégpedig azt, hogy ugyan nem írja le, hogy biztosan neki van igaza, de nagyon is utal rá mindenhol. Amikor meg tényeket akar elferdíteni, vagyis inkább figyelmen kívül hagyja őket, csak azért, hogy a saját igazát bizonyítsa, akkor az már pofátlanság.

De amúgy ő még egy normálisabb ember, másokat szidni még nem láttam és ez becsülendő ebben a témakörben.


Azt még megjegyezném, hogy itt mindenkiről lehetne ilyesmiket írni, rólam is, csak most róla van szó, ezen ne háborodjon fel senki sem!

2013. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
95%
Én még nem pontoztam le soha. De tényleg zavaró kissé a stílusa.
2013. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
30%
En agnosztikus vagyok, de tobbszor pontozom fol, mint le, mert a valaszai az adott kerdes temajaba vagnak, meg ha nem is ertek egyet legtobbjevel... masreszt pedig o azon ket-harom hivo egyike, akik valoban keresztenyi ertekrendet kepviselnek; mindenkivel rendes es tolerans. A tobbi hivo nagy resze ezzel szemben csak frocsogni es mocskolodni jar ide, es a nem-hivoket az allattal egy szinten levonek tekinti.
2013. júl. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
0%
Egy jehova tanúja nem száll be felesleges vitákba,ebben biztos vagyok.. egy tanú nem ír ilyen kérdésekhez.Ismerősöm legalábbis váltig állítja,hogy a tanúk nem interneten térítgetnek elsősorban,hanem utcán.
2013. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
80%
+ Sokszor kitér a válasz alól. A többit meg már leírta valaki más helyettem.
2013. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
76%

"A tobbi hivo nagy resze ezzel szemben csak frocsogni es mocskolodni jar ide, es a nem-hivoket az allattal egy szinten levonek tekinti."


Ez azért erős túlzás, ez csak egy kisebbség. Amúgy én speciel többre tartom, aki frankón pacekba megmondja a véleményét, mint Katy-t, aki bibliai idézetekbe csomagolja mások kárhoztatását. Aztán meg azt mondja, hogy ő senkire semmit nem mondott, csak a Bibliát idézte. Elég cinikus megoldás.

Amúgy az exJT-blogon fönn van egy innen származó elég agresszív üzenete, ennek a jámbor léleknek.

Mostmár engem is kicsit felhúzott a cinikus és képmutató magatartásával.

2013. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
90%

Nos ha valakinek ez volt a célja, akkor örülhet, mert elhagyom az oldalt véglegesen.


Sosem voltam agresszív, de mindegy nem mentegetőzöm.

amit pedig akkor írtam, azt sem fenyegetésből írtam, bár valaki így akarja beállítani.


Kívánok mindenkinek további szépeket az életben, és sok sikert az életének további részében.

Szervusztok.


Katy Weaver

2013. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
6%
Sosem pontoztam le. Akármit gondoltok, nekem hiányozni fog.
2013. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 Pietrosol ***** válasza:
27%

Katy!


Ne fordulj el a kritikától és attól, hogy nem értenek meg. Gyakran magam sem értek veled egyet, de ez közel sem jelenti azt, hogy nekem vagy neked lenne igazad.


Ne legyél strucc, az itt nem őshonos!

2013. júl. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!