Vatikán és a szex?

Figyelt kérdés
Van valami ilyesmi ("Vatikán és a szex") című leleplező írás a vatikáni papok homoszexuális kapcsolatairól. Hol találom ezt meg? Kerestem az interneten (angolul is), de sehol se találom. Azt hallottam róla, hogy arról szól, hogy a szerzője alaposan utánajárt a témának és bizonyítékokkal alátámasztva az lett a kutatásának az eredménye, hogy csak néhányan vannak a vatikáni papok közül, akik NEM homoszexuálisak! Tudok erről valamit?

2013. jan. 3. 20:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
47%

Ezen a bolygón az aberrációk titkos forrása és rejtett támogatója, bátorítója mindig is a papság volt...

...ha eltűnik a papság, az aberrációk, devianciák is el fognak vele tűnni.

2013. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
47%

Valójában ők az emberiség legfőbb ellenségei, ők tartják vissza az Embert, hogy ne tehesse meg a szükséges evolúciós lépést.


Ember alatt azt értem, akiben van értelem, képes és hajlandó tenni, jelen lenni, felelős döntéseket hozni és azokat vállalni (nem csak nyájként sodródik, "pásztorok" által terelve).

2013. márc. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!