Vatikán és a szex?

Figyelt kérdés
Van valami ilyesmi ("Vatikán és a szex") című leleplező írás a vatikáni papok homoszexuális kapcsolatairól. Hol találom ezt meg? Kerestem az interneten (angolul is), de sehol se találom. Azt hallottam róla, hogy arról szól, hogy a szerzője alaposan utánajárt a témának és bizonyítékokkal alátámasztva az lett a kutatásának az eredménye, hogy csak néhányan vannak a vatikáni papok közül, akik NEM homoszexuálisak! Tudok erről valamit?

2013. jan. 3. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

"szerzője alaposan utánajárt a témának és bizonyítékokkal alátámasztva"


Na, ezt hogy tudta? Ott volt a hálószobában? :D

Sajnos linket nem tudok hozzá adni, de bárhol találsz ilyen jó kis szaftos témát, nem hiszem, hogy túl sokat kell keresgélni hozzá. Kínjukban már nem tudnak újat kitalálni, ha uncsi már a pedofil téma, akkor jöhetnek a homoszexuálisok.

2013. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egy kis részlet a könyvből, eredeti olasz nyelven:

[link]


Olasz ebayen be lehet szerezni (a nemzetközin nem láttam, de nincs kizárva, hogy van.)


[link]


Francia nyelven is egészen biztosan megjelent, angolul nem tudom, hogy létezik-e.

2013. jan. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

I do not believe in the fact that this would be a novelty.

Before the book was ready many people knew what is the truth before it already...

2013. jan. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem új dolog, nekem is van 3 ismerősöm, akik teológiát végeztek és melegek. 2 közülük papnak is fel volt szentelve.

Ők is mesélték, hogy milyen sok meleg van közöttük, bár ők cak 30-40%-ra becsülték.

2013. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2-esnek köszönöm, ezt kerestem! Bár jobb lenne angol nyelven.
2013. jan. 4. 20:17
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
Kivel kérdeztette meg a szerző a mintegy félmillió katolikus papot? Hagyjuk már. Ez megint csak egy mocskolódós írás, hogy a katoliusokat megpróbálják lejáratni.
2013. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
A papok pedofilok.
2013. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem van egy ismerősöm aki hentes volt, állatkínzó és most pap. azt mondja azért lett pap mert jól keres vele, de nem is hisz istenben.
2013. jan. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
ja és qurvázik és cigizik.
2013. jan. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
"A ministráns kisfiúknak jól szorít a segge..."
2013. febr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!