Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért pontozzátok le azokat a...

Miért pontozzátok le azokat a válaszokat, amelyek a témához kapcsolódnak, és amúgy helyesek?

Figyelt kérdés

Akinek nem inge, természetesen ne vegye magára. A kérdés azokhoz szól akik érintettek az ügyben. Mennyi olyan kérdést lehet olvasni, ahol feltesznek atesitákhoz, és vallásos emberekhez szólnak. Rendszerint válaszolnak rá tisztességesen, néhol még forrásokra is hivatkoznak. Nincs semmi baj a válasszal, és a beszélgetésekből lehet következtetni, hogy azért pontozták le az adott választ, mert nem tetszik egyeseknek...


De most kérdem én, elég indok egy adott válasz lepontozására az, ha amúgy tisztelettudó, nem provokatív, és helyes, csak egy probléma van vele, hogy nem tetszik?


2012. szept. 7. 23:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha megfordítjuk az alábbi mondatot nézzük akkor tulajdonképp maga a GYK szólít fel minket eme sajátos véleménynyilvánításra. :


"Ne írd be még egyszer ugyanazt, amit egyszer már előtted valaki beírt! Ha egyetértesz a véleményével, értékeld válaszát"


Ha nem értesz vele egyet,nyilván akkor is kifejezheted a véleményedet.

Hogy valaki csak a névre/százalékra bök,nem a tartalomra az a lepontozó baja nem kell vele foglalkozni.

Egyszerűen nem kell foglalkozni vele,tulajdonképen kit is érdekel hogy egy rakat ismeretlen mit gondol az eszmefuttatásodról? Neked kell jónak érezned senki másnak:)


Én tartom ehhez magam és roppant megfontolt közönnyel nem pontozgatok.

Se fel se le.


Bár mondjuk tisztelettudó minden provokációtól mentes kommenttel még nemigazán találkoztam ,de biztos én tévedek.


U.I: Berta a megígért párbaj (persze a megígért apródok közreműködésével)hol késik?:)

Ha kell,jó avagy rossz szokásom ellenére egy-két piros pacsival fogalak noszogatni:P

2012. szept. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hali, szélmalomharcos :)


Nem felejtettelek el (nehéz is lett volna :D ); de mint írtam legutóbb, a párbajt "bizonytalan időre" el kellett halasztanom.

Az utóbbi 4 hétben keveset lógtam a GYK-n, és a szokásosnál is jobban el vagyok havazva, de szerencsére ebből az időintervallumból még nem csúsztam ki. :D

Úgyhogy egyelőre azt mondom: ami késik, nem múlik. (Bár a ferdített változat szerint: ami késik, elmúlik... Majd meglátjuk. :P )


A pirosakat meg nyugodtan nyomkodd, ha ez jól esik a lelkednek; nem hagyom magam zsarolni. :P

2012. szept. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia Berta:)


Ráér,nem sürgetlek:)


A piros pacsizást meg hagyom a levegőbe lógva,jó helyen van az ott:P

2012. szept. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

höhö!!

TRollkodtam!!!

Mindenkinek zöldet adtam :-D

2012. szept. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!