Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A papok szoktak káromkodni?

A papok szoktak káromkodni?

Figyelt kérdés
Elsősorban trágár káromkodásokra gondolok. Istenkáromlás gondolom, teljesen kizárt.
2011. nov. 27. 23:26
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
93%
Nem hiszem, maximum csak gondoljak
2011. nov. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ők is csak emberek...
2011. nov. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
51%
Azt már tudjuk, hogy gyerekeket megrontani szokott némelyik, miért pont káromkodni ne szoktak volna? Meg nyilván sok olyan is van, aki nem káromkodik, mint ahogy a nem papok között is van.
2011. nov. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem persze. Istenkáromlóan pl én se szoktam de amúgy perceken keresztül tudok folyékonyan káromkodni... :D Gondolom náluk is hasonló a szitu.
2011. nov. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Ha például valami hirtelen nagyon felmérgesíti őket, nekem kissé nehéz elhinnem, hogy mindig csak egy "Kutyafáját!", "Csuda vigye el!" vagy ilyesmi hangozna el.
2011. nov. 28. 08:03
 6/35 titak ***** válasza:
51%
Hajajj, de még mennyire ! :D
2011. nov. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
89%
Miért ha valami nagyon felmérgesít te mit mondasz?
2011. nov. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
32%

Én személy szerint tartózkodom bármilyen indulatos megnyílvánulástól. Persze nem vagyok tökéletes magam sem, nem mindig sikerűl. Ha egy keresztény ismeri Mózes "bűnét", mikor Isten utasításától eltért, és indulatosan fakasztotta a vizet másodszor a sziklából a zúgolódó nemzet miatt, az tudja, hogy a káromkodás nem feltétlenűl bizonyos kategórián belűl kimondott szavak, hanem a káromkodás az, mikor az ember indulatból beszél. Minden kiabálás, mely indulatból van, legyen az otthon, legyen az a munkahelyen, az mind-mind egy-egy áldozat sátán oltárán.


Üdv: L

2011. nov. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
96%
A "kutyafáját" nem vicc, vannak akik még ennyire sem. Ez teljesen normális. Úgy gondolom, a papok kicsit mások, mint a többi ember átlagosan, de annyira azért nem, hogy soha egyetlen pap sem káromkodna, akár meglehetősen cifrán. Legfeljebb kevesebben vannak, és ők nem feltétlenül nyilvánosság előtt teszik.
2011. nov. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
83%
Igen, mivel ők is emberek
2011. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!