Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Kicsit megbotránkoztam ez...

Kicsit megbotránkoztam ez baj? Azt mondták nekem jehova tanui tagja hogy ők nem segitenek a szegényeken mert ők nem segély szervezet. Vagy igazuk volt ebben?

Figyelt kérdés
tegnap 21:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az nem segítség, ha a pénzen valami káros dolgot isznak, részegek lesznek, és összeverekednek, vagy valami bajt csinálnak. Akkor a gyöngyöket olyanok elé szórtad, akik csak rosszra költötték, nem volt igazi segítség. De ha normális étkezést kapnak, ahol naponta tudnak enni, olyan egészséges ételt, amit máshol nem tudnának megvenni, az már igazi segítség. Imádkozni kell, azt mindig lehet.
tegnap 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem csak, hogy nem csináltak bajt, mert nem részegedtek le, nem bántalmaztak másokat, hanem még nagyobb segítséget kaptak, mintha pénzt kaptak volna, és az értéke sem veszett el, mert ételre lett költve, nem valami káros dologra. Ezt már értékelni fogják. És ha elvárt, hogy normálisan viselkedjenek, akkor nem részegen fognak bemenni enni.
tegnap 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!