Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A vallási fanatikusok tudnak...

A vallási fanatikusok tudnak róla,hogy az egyház manipulálja őket a pokol tudatával?

Figyelt kérdés

egy értelmes ember tudja,hogy nincs pokol. de a bigott vallási fanatikusok meg vannak győződve,hogy a túlvilágon pokol van. ez az egyháznak a bűntudatkeltő manipulációja,hogy tudatlanságban tartsák őket. nem szeretik a lázadó,szabadszellemű embereket,akiket nem lehet megtörni. mindig mindenért bűntudatot keltenek,elvárják,hogy szolgai módon engedelmeskedjenek a hívek egy zsarnoknak,miközben ők nem is sejtik,hogy teljesen palira vették őket.

a túlvilágon senki nem fog megbüntetni,mert gonoszság büntetni valakit valamiért. a nagy fanatikusok meg ettől rettegnek,hogy mi lesz,ha a pokolra kerülnek. az egyház a belső félelmeiket használja ki,hiszen csak jobb a rosszat elkerülni. igenám,csakhogy a pokol a tudatalatti félelmek szüleménye,egy teljesen irreális dolog.



szept. 1. 20:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
9%
A valláskárosult idióták létezése az egyik nagy ok a sok közül amiért az egész emberiséget ki kellene íratni a fszba.
szept. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
#20 tűnj innen
szept. 29. 21:36
 23/23 anonim válasza:
Kérdező! Én is így voltam, aztán rá jöttem 1 év után hogy félelemkeltés. Állandóan szorongtam egy nyugodt éjszakám nem volt
okt. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!