Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Hodász András katolikus pap meleg lett?

Figyelt kérdés
Mintha egy hazugságban élt volna.

júl. 14. 16:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Mostanában országszerte meleg van.
júl. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Válaszolj normálisan a kérdésemre.
júl. 14. 16:33
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
Semmit. Nem ez a gond vele. Bár szerintem a személyiségéből és a feltűnési viszketegségéből kifolyólag lesz ő még igazából queer, pászexuális vagy hirtelen laposföldhívő is, ha ezzel nézettséget szerezhet.
júl. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Vagy pedig halálközeli élmény során, hogy Jézus Krisztussal találkozol?
júl. 14. 16:42
 5/17 anonim ***** válasza:
64%

Semmi, magánügye.


A problémám nekem a pávatáncával van. Néha tradicionalista pap, aki elkötelezetten a konzervatív politika mellett áll, néha meleg barista, aki liberálissá vedlette magát. Néha fideszes konzervatív, néha MZP-konzervatív...

júl. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%

Hát kedves kérdező, én ezen egyáltalán nem csodálkozom, hetente hallunk híreket homoszexualitásról, pedofíliáról.

Ha a statisztikát nézzük, meredeken nő a melegek száma.

És úgy tűnik a Bibliát sem nagyon olvasta, milyen undorítónak tartja Isten ezt a szokást is.

Neked mi a véleményed?

júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nekem? Csalódtam benne, nem kellett volna annyit foglalkoznia a melegekkel, és a papinőtlenség is hibás.
júl. 14. 17:21
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem újdonság, várható volt, papnak csak ezek mennek...legalább nem kiskorúakra bukik, mint volt rendtársai zöme.

Egyik interjújában olvastam, kamaszkorában őt is elkapták a sekrestyében.

júl. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
Ahhoz, hogy beismerte, hogy meleg (,nem lett) ahhoz nem sokat. Semmi közöm hozzá, hogy ő kihez vonzódik.
júl. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
23%

Felőlem vonzódhat ha akar. Lehet, hogy így is sokan vonzódnak hozzám rengeteg helyen.

A vonzalommal nincs semmi baj. Ha ez már viselkedésben is megnyilvánul és a viselkedése át lép egy határt akár annak ellenére, hogy jeleztem neki, hogy nem érdekel azzal már baj van. De itt sem a homoszexualitásával lenne a baj hanem a viselkedésével ami ugyan úgy problémás heterók esetén is.

júl. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!