Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A laposföld hívők szerint a...

A laposföld hívők szerint a nap is lapos?

Figyelt kérdés
2022. szept. 5. 09:14
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

20.

Töröltek egy választ vagy magadnak címezted a válaszod?

2022. szept. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Huszonkettes miért tetted fel ezt a kérdést?
2022. szept. 16. 18:22
 23/38 anonim ***** válasza:

18as

Pontosan melyik matematikai és fizikai tételek a tévesek? Hogyan is müködnek ezek szerinted?


Levezetéssel lehetőleg.

2022. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
46%

23#


Az alaptanterv és a gömböselmélet tételei mindenki által ismert, a csapból is ez folyik. Az igazságot ismerők "laposföldesek" megbélyegzést viselők is megkapták és elsajátították ezt a fajta irányított tudást. Az igaz tudást nem mindenki képes befogadni, ha megkaptad a meghívódat, akkor úgyis tudod miről beszélek, ha nem, akkor még nem tartanak érettnek és érdemesnek rá!

2022. szept. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 2*Sü ***** válasza:
53%
Én a sok mellébeszélés helyett (agymosás, meg alaptanterv, meg miegymás) továbbra is várnék egy épkézláb lapos Föld modellt, minimum méretekkel, távolságokkal.
2022. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
46%

25#


Ezek szerint nem te vagy a legélesebb kés a fiókban! Mindent leírtam, amit tőlem megtudhattál. A felvilágosodásodért egyedül neked kell lépéseket tenned.

2022. szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
34%

"Az alaptanterv és a gömböselmélet tételei mindenki által ismert, a csapból is ez folyik. Az igazságot ismerők "laposföldesek" megbélyegzést viselők "



Mi az ami szerinted nem igaz? Pontosan!

A Pitagorasz tétel? A trigonometriai függvények? A geometriai tételek? Út-sebesség-idő számítások? vagy mi?


Nem a mellé beszélés kell és a fellengzős duma.

2022. szept. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
34%
Vagy neked abból áll a lapos földhívő léted hogy ezáltal jobbnak hiheted magadat másoknak? hogy kivételesnek hiheted így magad?
2022. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
6%
Nem tudok sem segíteni, sem vitatkozni veled, mert kérdéseid alapján látom, hogy semmit sem tudsz az elméletről. A felvilágosítás nem az én dolgom.
2022. szept. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
34%

Figyelj. Az volt az állítás hogy

"A magyarázataitok, csak akkor állnák meg a helyüket, ha a Föld gömbölyű lenne, s a világegyetem és a fizikája az uralkodó háttérhatalom által engedélyezett oktatási tananyagban szereplő adatokkal egyeznének."


Tehát elméletileg a fizika amit tanítanak az nem valós.

Pontosan melyik része az ami nem valós?


Ez most nem a laposföld elméletről szól. Azt állították hogy a fizika hibás. Ezt az állításnak kéne valamilyen alapot adni hogy melyik része és miért hibás.


Enélkül csak arról van szó hogy így kivételesnek érezhetitek magatokat és ezért csináljátok. Ha nektek ez kell akkor csináljátok és akkor itt le is zárhatjuk a dolgot.

Akkor értem miért csak a mellébeszélés megy.

2022. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!