Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Milesz a halál után?

Milesz a halál után?

Figyelt kérdés

Van menny és pokol? Igaz hogyha meghal az ember a lelke Isten elé áll amint a test meghal a lélek kiszáll és Isten meg Krisztus ítélőszéke elé kell állni aztán lepereg az életünk, hogyan éltünk, megtértünk e, hogyan bántunk másokkal, ott fény derül minden olyan rejtett titokra amit egy életen át őrzött az ember

És a végén Isten kimondja az ítéletet: hogy örök menny vagy örök szenvedés, poklok, pokla.... mióta gyüliben ezt meghallotam megriadtam aztán kitöröltem a fejemből.. gondoltam ezt ők se tudják emberek ők is senki se tudja , csak aki oda kerül. Szornyu ezek a gyülik rémisztegetni képesek


2022. szept. 4. 17:39
1 2 3 4 5
 11/44 anonim válasza:
83%

Másodpercenként 3 ember hal meg és 5 ember születik.


Ergo ha egy 80 éves ember jó és rossz tetteit kéne levetíteni, majd egy ítélőszék elé tenni, az rengeteg idő lenne.

2022. szept. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
97%

11. Az idő relatív. Pl. a feketelyukak közelében baromian lelassul.

A kérdésre válaszolva: passz. 50-50%, hogy van vagy nincs. Én bízom abban, hogy van és a sok gonosz moslék ember, aki tönkretette mások életét, másokat bántott, kínzott stb. mind megfizetnek a tettükért. Igazságtalan lenne sok ártatlannal szemben a semmi.

2022. szept. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%
#8 Én 4DXben akarom :) Mert voltam már 4DXes filmen, fura lenne 4DX nélkül újranézni azokat a részeket.
2022. szept. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
97%
Ezt senki nem tudja mindenki csak találgat. Senki nem tért vissza a halálból elmondani, hogy milyen volt. Higgyél abban, amiben szeretnél.
2022. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
2022. szept. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
30%

"Így a XXI. században el kéne már felejteni ezt a vallásnak nevezett maszlagot. Nincs isten, nincs menny és nincs pokol. Ahogy reinkarnáció sincs, se allah, se buddha. Tudomány van. A halál után meg a nagy büdös semmi jön. Vége."


Te aztán biztos tudod komám.

2022. szept. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
23%

Sok tízezer előző életek emlékeivel rendelkező emberről gyűjtöttek már adatokat pszichológusok, amik sok esetben könyvekként ki is lettek adva.

Tehát legalább 80-90 % hogy van előző és következő élet.

2022. szept. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
42%
Én nem a bublia alapján közelítem meg ezt a dolgot. Néztem dokumentum, filmet a halál közeli élményekről vmint a reinkarnációról. Akiket vissza hoztak a klinikai halál állapotából arról számoltak be hogy elhagyták a testület átmentek egy alagúton aminek a végén fény volt és mikor odaértek békességet szeretetett éreztek és halott ismerősökkel találkoztak. A reinkarnációról is néztem dokumentum filmet ahol egy kisfiú emlékezett előző életére és ellátogattak arra a helyre ahol előző életébe élt. Nem minden eggyezett de sok minden. Ha ezek a dokumentum filmek igazak akkor sztem ezek várhatóak halálunk után
2022. szept. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
10%
Megsemmisülöl, s a túlvilágokról alkotott tévképeid is veled együtt. Nekem ezt egy hozzáértő mondta, nem olyan, mint itt a tömbi.
2022. szept. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
69%
#16: "Te aztán biztos tudod komám." - miért, Te mit tudsz?
2022. szept. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!