Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Melyik a legagresszívabb...

Melyik a legagresszívabb térítő vallás?

Figyelt kérdés
2021. szept. 16. 19:39
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
6%
#40: Hogyan nézték? A levegőből, fiacskám - 10-20 kilométer magasságból egész jó messze ellátni. Össze-vissza hazudozol, és állandóan terjeszted a baromságaidat, mintha a Csendes-óceánon ne lennének szigetek, atollok, partközelek. Fantasy regényeket elvből nem olvasok. De vizsgáztam fizikából, fizikai kémiából olyan egyetemen, amelynek kémiai Nobel-díjassal is büszkélkedhetik, ráadásul néhai apósom nukleáris kémikus volt, egyike azoknak, akik az országban megalapították a radiokémia tanszéket, és az országot reprezentálta egykoron a bécsi IAEA-ban - úgy hogy a naiv próbálkozásaid és a tereléseid egyelőre nagyon is nevetségesek maradnak a számomra.
2021. szept. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:

Szokták az iszlámot hozni "példának, és kétségtelen, hogy iszlám hatalmak hódítottak, de hogy ez minden esetben az iszlám miatt, és nem bizonyos uralkodók a birodalmi törekvései miatt történt, nem vagyok erről meggyózódve."


Ja szóval poénból volt háború 20 évig afganisztánba most is terrorizálják a népet allah nevében.


De amúgy így momdhatni az iszlám vallás és a jehovások szinte már már egy sújcsoport csak azzal a külömbséggel hogy az iszlamista terroristákat nem szeretjük a jehivásokat meg beledobnánk a dunába aztán kocsi mögött húzva vinnénk bele a vezúvba

2021. szept. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
11%

"Ja szóval poénból volt háború 20 évig afganisztánba most is terrorizálják a népet allah nevében."


Afganisztánban miért van már 40 éve háború szerinted te észlény? Előbb az oroszok támadták meg az országot, amire az USA a tálibokat kezdte támogatni és fegyverezte fel. Aztán rájuk hivatkozva megszállta az országot, és most meg visszaadta az általa létrehozott terrorszervezetnek. Magyarul a keresztények miatt van háború Afganisztánban.

2021. szept. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
91%
43# képzeld el tudom miért volt háború afgabisztánban te észlény tekintve hogy 2 misszión is voltam kint ne akard te megmondani nekem hogy mi is volt ott mert te csak a felszínt látod ami ott folyt az tényleg nem az európai és amcsi emberek (katonák) hibája hanem a terrorszervezeteké a csúnya rossz fehér ember elment afganisztánban és a mohamed növendékek ahogy mi hívtuk őket ezért kezdték el mészárolni a saját népüket is ugye? Kis fotelharcos vagy a szája nagy de tudás mögötte semmi
2021. szept. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:

43 válaszolónak:


Te alapvető tévedésben vagy végig azt hangoztatod hogy miért VAN háború afganisztában de nincs háború nemrég lett vége de tisztába vagy vele mert leírtad a 44-esnek hogy kivonultak az amerikaiak akkor most mi is van?

2021. szept. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
59%

"#40: Hogyan nézték? A levegőből, fiacskám - 10-20 kilométer magasságból egész jó messze ellátni. Össze-vissza hazudozol, és állandóan terjeszted a baromságaidat, mintha a Csendes-óceánon ne lennének szigetek, atollok, partközelek. Fantasy regényeket elvből nem olvasok. De vizsgáztam fizikából, fizikai kémiából olyan egyetemen, amelynek kémiai Nobel-díjassal is büszkélkedhetik, ráadásul néhai apósom nukleáris kémikus volt, egyike azoknak, akik az országban megalapították a radiokémia tanszéket, és az országot reprezentálta egykoron a bécsi IAEA-ban - úgy hogy a naiv próbálkozásaid és a tereléseid egyelőre nagyon is nevetségesek maradnak a számomra."


Huhú és te elhiszed ezt a sok hazugságot amit írsz írd már le az apósod nevét és utána járok a dolognak hogy igaz e. Nobel díjassal? Írd már le az ő nevét is és meglátom ha tényleg ott tanult ha nem akkor is kiderül a hazugságod mert hogy te olyan egyetemen nem tanultál az is biztos

2021. szept. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
Ja amúgy én is tudok bemásolni ilyen dolgokat mint te és úgy előadni hogy ezt én megtanultam
2021. szept. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
#45 belháború van.
2021. szept. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
11%

"43# képzeld el tudom miért volt háború afgabisztánban te észlény tekintve hogy 2 misszión is voltam kint ne akard te megmondani nekem hogy mi is volt ott mert te csak a felszínt látod ami ott folyt az tényleg nem az európai és amcsi emberek (katonák) hibája hanem a terrorszervezeteké a csúnya rossz fehér ember elment afganisztánban és a mohamed növendékek ahogy mi hívtuk őket ezért kezdték el mészárolni a saját népüket is ugye? Kis fotelharcos vagy a szája nagy de tudás mögötte semmi"


És akkor mi van ha voltál ott. Nyisd már ki a történelemkönyvet te észlény. Ki rohanta le Afganisztánt 1979-ben? Az oroszok. Erre az USA a tálibokat kezdte támogatni és fegyverezte fel majd rájuk hivatkozva az USA is lerohanta az országot. Most pedig az USA adta oda az országot ennek a terrorszervezetnek. Szóval igen, a keresztények miatt van háború Afganisztánban. Nagyon retardált lehetsz ha elhiszed hogy az USA segíteni ment oda. Mielőtt kivontultak még meggyilkoltak 10 afgán civilt amiből 3 gyerek volt.

2021. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
11%

#49: Nekem is volt egy ismerősöm, aki kint volt 10 évvel ezelőtt a katonai misszióban, de a égvilágon semmit sem ért a politikához, az Iszlámhoz pedig főleg nem.


Abdullah

2021. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!