Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Melyik a legagresszívabb...

Melyik a legagresszívabb térítő vallás?

Figyelt kérdés
2021. szept. 16. 19:39
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim válasza:
93%

#5

Talán azért, mert a zsidó nem "térítő", toborzó vallás.

2021. szept. 21. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
10%

"Melyik a legagresszívabb térítő vallás?"

Az ateizmus


"És a legagresszívabb is egyben, legálszentebb, legképmutatóbb. Köszönjük szépen nekik azt a több száz évnyi tudományos lemaradást."

Jah, köcsög Newton és köcsög Pascal, mi? Évszázadokkal visszavetették a fejlődést. Bezzeg az evolúció. Nincs az az épeszű ember, aki beveszi, mégis természettudományos kategória. És a homoszexualitás, pedofília és egyéb aberráltságok. Ez aztán a haladás!

2021. szept. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
100%
#22 az evolúció elméletét is vallásos ember dolgozta ki, és nincs épeszű ember aki ne venné komolyan.
2021. szept. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
9%

"és nincs épeszű ember aki ne venné komolyan"

A szellemi roncs Dawkins és egy pár elmebeteg troll a GYAK-ról. Remek felhozatal :)


"#22 az evolúció elméletét is vallásos ember dolgozta ki"

Hát persze, az égigérő paszuly tetején meg unikornisok laknak, ugye?:)

2021. szept. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
80%

#24 Az egyház is elfogadja az evolúció elméletet, de mindegy, maradj le 200 évvel a tudománytól.


Azt meg hogy miért hozod fel Dawkinst nem tudom, én nem vagyok a vallás ellen. A ma ismert tudomány kialakulásában nagy szerepe volt a kersztény kultúrának.

2021. szept. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
8%
Mivel a klímaborzasztásnak is már akadnak hangos és kompromisszumokra nem képes hirdetői, sőt intézményes pénzporszívói, így ez lett az egyik legújabb agresszív térítő vallás, amelynek hamis premisszákon alapuló dogmáit e vallás megteremtői nagyon el szeretnék fogadtatni az egész világgal. De ide lehetne sorolni a vaxxerológ újvallást is, amelynek gyakorlata mostanra szintén kíméletlenül agresszívvá vált, s amelynek hirdetői - a klímaborzasztókkal karöltve - szintén zsarolással szeretnék kicsikarni az emberiség behódolását és áldozását az aranyborjúiknak.
2021. szept. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
80%

#26 a klímahiszti lehet egy vallás, de a klímaváltozás nem.

Az okai valószínűsíthetőek, és a katasztrófa is valószínűsíthető, de nem tény .


A vaxxerológra meg nem értem mit értesz.

2021. szept. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
82%
a kereszténység és annak a külöböző alfajai
2021. szept. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
11%

"Az egyház is elfogadja az evolúció elméletet"

Illetve annak vezetői, akik közül sok az álkeresztény. Ha KRisztus egyházára gondolsz, akkor az meg nem fogadja el. Krisztus szellemi egyháza 6 napos kreacionista


"de mindegy, maradj le 200 évvel a tudománytól."

Félreértesz, én nem hiszek az evolúcióban!


"Azt meg hogy miért hozod fel Dawkinst nem tudom, én nem vagyok a vallás ellen"

Dehát írtam, hogy miért hozom fel


"A ma ismert tudomány kialakulásában nagy szerepe volt a kersztény kultúrának."

Ha nem az evolúcióra gondolsz, akkor igen, igazad van

2021. szept. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
9%

#27: A klímahiszti annak a jele, hogy olyasmit bálványoz, ami nincs. Nincs ma olyan klímaváltozás, amit emberi tényező befolyásolna, bár vannak lokális szintű, de akár kontinentális méretű meteorológiai jelenségek, amelyeket az ember bizonyos mértékben (de egyelőre nem bizonyítottan) generálhat (földrengések, cunami-jelenség), vagy annak kimenetelét jelentős mértékben befolyásolhatja (jégeső-elhárítás, aszály esetén esőcsinálás).

A klímaváltozásra ajánlom Dr. Miskolci Ferencnél kezdeni, és Tony Heller YT-vlogjaival folytatni. De bármely klímafizikus, asztrofizikus megmondhatja, hogy a CO2 szerepe az esetleges klímaváltozási makrofolyamatokban nulla, illetve bizonyítatlan a ráhatása. Már a vízgőznek, a felhőképzésnek is több nagyságrenddel intenzívebb a hatása az üvegházhatás jelenség kapcsán összefüggésbe hozható dinamikus folyamataiban. De ezek is eltörpülnek a Naptevékenység mellett, illetve ettől függnek lényegében. No meg a Föld bolygó pozícióváltozásaival, egyrészt a Nap körüli trajektórián, másrészt a forgástengelyével kapcsolatosan.

Vaxxerológia: a SARS-CoV-2 koronavírus ellen (pszeudo)védekezési szándékkal beadandó oltóanyag körüli propagandahadjárat képviselői alapítottak - a tudtukon kívül, de nem gátolván ezt a célt - egy olyan arrogáns szektát, amely az óriásira duzzadt tömegtámogatásukkal ma már nyugodtan tekinthető egyetemes vallásnak, s amelynek ellenzői nevesítették ekképpen ezt az újvallást, az őket megbélyegző antivaxxer kifejezésre adott reakció-válaszként.

2021. szept. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!