Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A kereszténység kirekesztő a...

A kereszténység kirekesztő a melegekkel vagy egy meleg pár áldozhat, gyakorolhatja a katolikus vallását?

Figyelt kérdés

Tudom tudom Biblia írja hogy bűn stb. (mondjuk azt is írja hogy a házasságtörőt meg kell kövezni)

De sosem fogják elismerni, ezt a betegséget amiről nem tehetnek, sosem házasodhatnak, ... kinek ártanak...


2021. júl. 18. 18:58
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
68%

#39

"Menj el egy Pride-ra ha megint lesz."

Nem megyek, mert nem érint és nem is különösebben érdekel. Majd mennek, akiket érint, mert olyanok és mennek akiket érint, mert olyanok, de ezt elnyomva, homofóbiaként tör elő belőlük és "ellentünciznek" :)


"Valójában sokkal nagyobb gond ma már, ha nem vagy hajlandó beállni mögéjük."

Sose hatott meg ilyen szempontból mások véleménye.


"Szabájos gyűlölet cunamit kaphatsz a nyakadba ha felvállalod, hogy nem tartod normálisnak a homosexualitást."

Miért vállalnék fel ilyet? Bizonyos fokon normális, mert amióta ismert a történelem, mindig is voltak és nagyjából az arányuk is állandó. Ma is több homoszexuális, mint 2000 éve, vagy 100 éve. Se kevesebb.

2021. júl. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
24%
#39 Be is bombáztátok a 0%-ot, tehát az állítás igaz.
2021. júl. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
53%
#41 Egy jelenséget írtam le. Ahhoz mi köze van annak, hogy neked mi a véleményed vagy hogyan állsz a dologhoz? Semmi. Nem mész el, nem győződsz meg, akkor mi alapján véleményezel?
2021. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
nem hinném 43-as,hogy örülnél, ha 2 férfi vagy 2 nő nevelne fel (nem 41es vagyok)
2021. júl. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
#44 Már csak azt lenne jó tudni, hogy ezt miért nekem írod. Bár fogalmam sincs, hogy örülnék e neki vagy sem, az akkor derülne ki ha megtörténne, ami ugye nem fog.
2021. júl. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
bocsi félre írtam, nem neked akartam írni(ne haragudj), hanem a másik félnek.
2021. júl. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
Semmi gond. De nem behatárolható a dolog szerintem. Ahhoz át kellene élnie, hogy tudja. Ha normálisak és nincs különösebb kihatással a fejlődésére, pl. egyes nyugati országokban teljesen elfogadott a 2 apa, 2 anya felállás, vagy legalább is ezt mutatják a média egyes szegmenseiben, akkor még gúnyolni sem fogják érte. Egyébként meg ezer és egy más dolog van amiért kirekeszthetnek valakit amiről az illető nem tehet. A lényeg, hogy lassacskán ugyan, de képet fogunk kapni arról, hogy egy 2 apával vagy anyával felnövő gyermeknek milyen érzései, gondolatai, meglátasai vannak, milyen kihatással van az életére ez a fajta család modell.
2021. júl. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
44#. Persze és imadnam h állami gondozásban nagyon kevés iskolazottsaggal rendelkezve, ezeket után valószínűleg kábítószerek használva élnék. Tudás nélkül és olyan emberek nélkül akik szeretnek elég ehhez rendes munkát találni és normális életet élni. Én amúgy örülnék neki ha kettő anyám lenne
2021. júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
#48 Rengetegen nem adoptálhatnak gyermeket bizonyos okokból, van akit évekig váratnak, van aki emiatt esik el a lehetőségtől, mivel túl idős lesz mire lehetőséget kapna és ezért nem adják neki oda. Csak az én városomban kb. minden 6. terhességből születik gyermek. És akkor még korántsem biztos, hogy egészséges.
2021. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
Persze de ez csak rontja a helyzetet. Az h valakiknek rossz miért lenne magyarázta arra h másoknak rossz?
2021. júl. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!