Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A kereszténység kirekesztő a...

A kereszténység kirekesztő a melegekkel vagy egy meleg pár áldozhat, gyakorolhatja a katolikus vallását?

Figyelt kérdés

Tudom tudom Biblia írja hogy bűn stb. (mondjuk azt is írja hogy a házasságtörőt meg kell kövezni)

De sosem fogják elismerni, ezt a betegséget amiről nem tehetnek, sosem házasodhatnak, ... kinek ártanak...


2021. júl. 18. 18:58
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
22%

" Nem mindegy milyen meleg, vannak divat melegek meg biszexualákisok"Ebben igazad van


De a gyógyítás sikeressége nem ezen múlik. Aki elhiszi, hogy gyógyítható, meggyógyul. Akibe beleverték, hogy genetikai hiba vagy istengyűlöletből meleg, az nem fog meggyógyulni. Ez is bizonyítja, hogy pszichés eredetű betegség

2021. júl. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
57%

"vagy istengyűlöletből meleg"

Ezt egy kicsit kifejtenéd?

Ekkora hajmeresztő hülyeséget idáig még nem hallottam.

Ja, persze: Kreatti vagy. Ki más...


És - addig, míg egy biszex megteheti, hogy inkább nem néz rá a saját nemére - egy homoszexuálisnak nincsen választása.

Ja, persze: a cölibátus. Na, ez aztán a remek választás, ha kényszerítve van.

2021. júl. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:

"Nem mindegy milyen meleg, vannak divat melegek"

A divat meleg milyen? Ki az a hülye, aki divatból csinálna úgy, mintha homoszexuális lenne, amikor ilyen általános, erős, nagymértékű, állami szintű gyűlölködés folyik ellenük? Épeszű ember nem lenne ilyen. Kaleta pedig divatból volt csak pedofil? Szájer is csak divat meleg, mert olyan klassz pucéran, ereszről lecsúszva menekülni orgiákról?

2021. júl. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
89%

"Milliók gyógyultak már meg."

A te szavad felér az írásos dokumentációval, annyiraaaaa hiteles vagy...


"Majd, ha a kislányod fogdossák az óvodában, zavarni fog."

Óvodában nem volt ilyen. Anno általánosban és középiskolában voltak leszbikus és biszex osztálytársnőim is. Egy lányt se fogdostak meg. Ellentétben a hetero srácokkal. (Én ebből is kimaradtam, mivel nem vagyok állat.) Logikád szerint lánygyermekemre a legnagyobb veszélyt a hetero srácok jelentik, szerencsére ebben is baromságokat beszélsz.



"Nem tudom. Úgy látszik ebben a témában te vagy a járatos"

Mármint én, a pártpolitikától kívülálló kapok utasítást pártközpontoktól?

2021. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
10%

Tehát akkor összegezzük a vitát. Nyilvánvalóan egyetérthetünk abban, a felsorolt érvek alapján hogy a homokosság az pszichés betegség és gyógyítható.


"Mármint én, a pártpolitikától kívülálló kapok utasítást pártközpontoktól?"

Ha nem emlékszel, hogy mit írtál, olvasd vissza


"Majd, ha a kislányod fogdossák az óvodában, zavarni fog."

Óvodában nem volt ilyen. Anno általánosban és középiskolában voltak leszbikus és biszex osztálytársnőim is"


Még mindig az LMBTQ propagandáról beszélünk, amit az óvodákban is szeretnének véghezvinni. Elfelejtetted bevenni a kavintont? Vagy neked a hetero az aberrált? Mondjuk ez tipikus balos gondolkodás, legalább őszinte vagy néha

2021. júl. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
94%

Nyilvánvalóan nem értünk egyet ebben. De nem baj, ha sokat gyakorlod, megtanulod a nyelvet.


Korábban azt írtam, hogy nem két féle gondolkodás letezik. Tehát nem csak a (szélső) jobb és a liberális/baloldali. Vannak árnyalatok. Azaz: szerintem a melegek nem ideális nevelők de jobbak az állami otthonoknál. Tessék, értelmeztem is, hogy meg ne fájduljon a fejecskéd. Tehát elutasítom a kormány álláspontját, de nem vagyok az LMBTQ mozgalom támogatója. Ha igazán akarod, kepes leszel értrlmezni ezt is.


A másik dolog: az óvodában való szexualitás nemi iránytól függetlenül rossz. Viszont a szexuális zaklatás gyerek -kamaszkorban jellemzően heterok által történt az én közegemben, pefig a Medgyesi-Gyurcsány érában volt. Tehát az általad halucinált ibtézményesített meleg-pedofilia a gyakorlatban egyszerűen nem létezik hetero szexuális zaklatás viszont nagyon is. Az véleményed szerint nem aberált?

2021. júl. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
89%
Egy biszexet sem lehet atnevelni. Lehet h össze jön egy ellenkező neművel attól még biszex marad akkor is ha többé nm jön össze azonos neművel. Amúgy jó kérdés h léteznek e divat melegek, valószínűleg igen, de mindenből vannak olyan emberek akik divatból csinálnak valamit. De szerintem hülyének sem éri meg divatból melegnek lenni
2021. júl. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
0%
#20 Ha nem betegség, akkor az ő döntésük.
2021. júl. 21. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
0%
#33 Álomvilágban élsz. Menj el egy Pride-ra ha megint lesz. Valójában sokkal nagyobb gond ma már, ha nem vagy hajlandó beállni mögéjük. Szabájos gyűlölet cunamit kaphatsz a nyakadba ha felvállalod, hogy nem tartod normálisnak a homosexualitást.
2021. júl. 21. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
100%
A vallások nem rekesztenek ki. Szeretetre, egységre tanítanak.
2021. júl. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!