Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha nem adsz igazat egy hívő...

Ha nem adsz igazat egy hívő embernek miért veszi sértésnek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 14. 13:42
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

ma 13:07


Én is szoktam kérdést feltenni amire csupa hülyeséggel tudnak válaszolni,de nem érdekel ő miben hisz de rá sem akarom erőltetni ahogy én látom a dolgokat.Engem a beszélgető partnerem is csak azzal mérgelt fel ő véleménynek tartja amit ő mondott az én tapasztalatommal ezért csak vissza szóltam ő meg már támadásnak veszi,holott ha azt nézzük ő kezdett piszkálódni.

2018. febr. 15. 13:19
 32/37 anonim ***** válasza:
Őnála teljesen mindegy, hogyan kerültök az adott helyzetbe: ha nem fogadod el az ő véleményét, akkor azt támadásnak veszi. Kerüld el ezt az embert: egyrészt primitív ösztönlény, másrészt fanatikus, harmadrészt erőszakos.
2018. febr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

nekem úgy tűnik, a te pártodra álló, elfogult bírókat keresel, akik megsimizik a buksidat, mert megbántottak. Ezek a bírók csak annyit tudnak, amennyit te elmondasz - fogalmuk sincs óla, mi történt, sem arról, hogy ki a másik, aki nem is biztos, hogy tudja, hogy itt kibeszélitek, tehát meg sem tudja védeni magát. Tudod, mindenkinek igaza van, amíg a másik fél meg nem érkezik. Vannak az életben olyan "viták", amiket soha nem fogunk lerendezni, így soha nem lesz "győztes". Mit szólnál hozzá, ha a másik ember, akiről beszélsz ugyanígy kitárgyalna téged? Neked se esne jól. Szerintem inkább próbáld meg vele lerendezni és ne azt keresd, hogy ki fog a te pártodra állni vakon és a koncra ugorva... Persze nem feltételezem meg, hogy aki hozzászólt, mind ezt tette!

Gondolkozz el egy pillanatra, biztos vagy benne, hogy ez a helyes út, amin tovább kell menned?

2018. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

ma 15:21


Akkor neked rosszul tűnik vegyél fel szemüveget,pusztán csak vélemények érdekelnek mind két fél oldaláról,és nem vallás gyűlölők szektájába keresek tagokat :)

2018. febr. 15. 15:32
 35/37 A kérdező kommentje:

ma 15:21


Nos figyelj ha a másik "kitárgyalna" nem igazán érdekelne ő is nyugodtan gyűjthet véleményeket.

2018. febr. 15. 15:34
 36/37 anonim ***** válasza:

1. Ne általánosítsunk

2. Ne szűkítsük le a kategóriát hívőkre,mintha ez csak rájuk lenne igaz. Ha nem értenek vele egyet és megsértődik,az egy emberi tulajdonság,akármilyen témában,nem lehet ezt egyetlen csoportra ráhúzni.

2018. febr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az Egója miatt veszi sértésnek.Sokan nem szeretik vagy nem viselik el az őszinteséget.
2018. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!