Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallásos emberek! Nektek mi a...

Vallásos emberek! Nektek mi a véleményetek a Pokémon Go-ról?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok le a vallásotokat és azt ,hogy melyik irányzathoz tartoztok pluszba a válaszhoz. Köszönöm!

2016. júl. 21. 20:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

Isten ajandeka a foldon eloknek

Nem is kell mar a messias, itt a Pokemon Go

2016. júl. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
A pápa bejelentette, hogy a pokémonok is isten teremtményei, szóval...
2016. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#2: Komoly? :D
2016. júl. 21. 20:26
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Katolikus vagyok és egyáltalán nem érdekel.
2016. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
Ortodox zsidó vagyok és szerintem időpocsékolás, de ha valaki szereti, csinálja nyugodtan.
2016. júl. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

Mi köze a vallásomnak a Pokemon go-hoz?? Amúgy nem játszok vele nem tudok nyilatkozni, de az animét annak idején néztem, szerettem is.


Római katolikus

2016. júl. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%
Most legalább a telefonfüggők is kimennek a szabadba, tehát ez a játék egészségesebbé teszi a testet és a lelket egyaránt :)
2016. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
17%

Időpocsékolás. A virtuális világ rabjai kedvelik az efféle játékokat. Ez is egy eszköz arra, hogy az embereknek ne Isten járjon az eszükbe.


Római katolikusnak kereszteltek, de a protestáns nézeteket követem.

2016. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"vallásos szempontból" le se... kb mint h "mi a véleményetek a fehér polo viseléséről" hát mi lenne XD jó jehova tanúi esetleg azt is betiltják ,de most a nem fasiszta vallásokról beszélünk


úgy álltalában meg nem világos miért lett ebből ekkora dolog, valószínűleg a marketing, mint az apple termékek esetében, mert nagyon hasonló és sokkal produktívabb AR dolgok már eddig is voltak amik ugyan mondhatóak népszerűnek de még csak a széles köztudat sem ismeri őket

2016. júl. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
34%
és mi a véleménye a pokemon go-soknak a vallásokról?semmi, hisz mind a két világ kitalált figurákból áll...egyesek pokestopokba mennek mások meg vasárnap a templomban bohóckodnak...
2016. júl. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!