Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért van most mindenki...

Miért van most mindenki ennyire kiéhezve Jehova Tanúira?

Figyelt kérdés

szinte minden nap találok ilyen jellegű kérdést,hol normális,hol kevésbé normális stílusba.Miért pont ők az emberek fő céltáblája?Más baj forrás,cikizni való nincs?

(nem vagyok közéjük való).de már engem sért.a hit gyülekezet pl roppant káros vagy a szcientológia,ők nem célpont?


2010. ápr. 9. 16:34
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
hát a hit gyülekezete hasznos akkor ez a vallás is.de persze mindenkinek az a jó amibe éppen van.én egyikben se vagyok,és nem is szeretnék.csak érdekel miért épp őket szekálják.más vallás szóba se kerül pedig van itt jó pár káros.
2010. ápr. 11. 07:54
 22/25 anonim ***** válasza:
8%

"Kóser módon készitik el a húst?Kivéreztetik előtte a pecsenyét?

"Tartózkodj a vértől!""


Nem kérlek szépen!


Jehova Tanúi úgy készítik el a húst, ahogy az a Bibliában áll.


Vagyis a szakszerűen kivéreztetett húst készítik el! A Bibliában Isten ezt a parancsot nem egészségügyi okai miatt követelte meg, hanem erkölcsi szabálynak szánta.


Tehát, ahogy ma egyes zsidók ezt ceremoniálisan teszik, köszönő viszonyban sincs az Írásokkal.

2010. ápr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
79%
Borzasztóan erkölcstelen dolog életet menteni vérrel, fujj. Ha nem ér ki a KÖB, akkor inkább dögöljön meg az istentelen, hitehagyott kutya.
2010. ápr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
31%

Szia. Jehova tanuit mindig is uldoztek, es uldozni is fogjak ebben a Vilagrendszerben. Ok ezen nincsenek meglepodve. Jezust is uldoztek a hite miatt. Figyelmeztette is a tanitvanyait, hogy uldozni fogjak oket, a neveert.

Azt is feltarja a Biblia, hogy ezt az uldozest es gyulolkodest mi, vagy ki taplalja.

Ok is ugyanugy dolgoznak,gyerekeket nevelnek, meg vannak a sajat problemaik, mint barki masnak. A szabadidejuket meg sem arra hasznaljak hogy alkoholizaljanak, vagy egyeb karos tevekenysegeket muveljenek. Inkabb onfelaldozoan jarnak faradtsagot, idot nem kimelve, hogy az emberekkel megoszthassak a Biblia uzenetet. Pedig amikor megverik oket, vagy becsmerloen beszelnek roluk, nekik is ugyan ugy faj. Meg is az emberek irant erzett szeretetuk, arra osztonzi oket, hogy fojtassak a munkajukat.

2011. szept. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!