Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A teremtés vagy a pusztítás...

A teremtés vagy a pusztítás istene az erősebb?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 3. 23:30
1 2 3
 1/22 gnoomage ***** válasza:
35%
A pusztítás a teremtést is eléri egyszer, az az egyetlen biztos...
2016. ápr. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
50%
A pusztítást fel sem találták volna teremtés nélkül. Nem lenne dolga . ;)
2016. ápr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Amelyiket többet használod.
2016. ápr. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Papi Gonzales ***** válasza:
22%
tök mindegy, egyik se létezik
2016. ápr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Kiss Éva Judit ***** válasza:
0%

Érdekes, hogy ilyen kérdés felmerült benned, de tetszik, hogy megkérdezted. Nem tudom, hogy miért, a válaszhoz jó lenne tudni. Mivel egy vallásos-nak mondott oldalon vagy, engedd meg, hogy a Bibliából válaszoljak:"19 Tudjuk, hogy az Istentől származunk, de az egész világ a gonosz hatalmában van." 1János 5: és Újvilág fordítás)


Ha Isten mindennek a teremtője: Kolosszé 1:15 "Ő a láthatatlan Isten képmása, az egész teremtés elsőszülötte; 16 mert általa teremtetett minden más az egekben és a földön, a láthatók és a láthatatlanok, legyenek azok trónok vagy felsőbbségek vagy kormányzatok vagy hatalmak. Minden más őáltala és őérte teremtetett. 17 Ezenkívül ő minden más előtt van, és általa hozatott létre minden más,"...


Szóval aki teremtett, az képes pusztítani is, és esetünkben - keresztények - ezt várjuk! ARMAGEDDON Majd természetesen az Újvilágot! :-)

2016. ápr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

imádom az ilyen embereket, csak azért fórumozik itt, hogy minden kérdéshez odaírja "nem létezik és kész!"


milyen vallás keretei között mozog a kérdésed? Manicheus?

2016. ápr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Kiss Éva Judit ***** válasza:
0%

Még egy tanács. Ha olyan választ vársz, ami valóban bibliai - azaz isteni eredetű -, akkor azoknak a válaszát vizsgáld mélyrehatóbban, akiknek kevés a százalékos értékelése.Ők nem a népszerűek itt. :-) Mint ahogyan Jézus sem volt az a maga idejében: János 18:36 "36 Jézus így válaszolt: „Az én királyságom nem része e világnak. Ha a királyságom része volna e világnak, szolgáim harcoltak volna, hogy ne szolgáltassanak ki a zsidóknak. Így azonban a királyságom nem innen való.”


Szóval ha része volnánk, szeretnének bennünket, és sok sok százalékunk lenne. :-)

2016. ápr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak szólok, hogy Judit meghamisítva idézte a (Kol 1,15-17) szakaszt. Az eredeti szövegben ugyanis nincs bent a "más" szó, az csak Jehova Tanúi betoldása a saját fordításukba, amivel nyilvánvalóan a hamis krisztológiai tanításukat kívánták megalapozni.
2016. ápr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

A Teremtő, nem azért hozott létre dolgokat, hogy elpusztítsa.

Van valaki aki még is ezen mesterkedik.

De ennek a személynek is a Teremtő az életének forrása, tehát, nem tudja a Teremtőt elpusztítani

2016. ápr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Roland G. ***** válasza:
"Ímé, én teremtettem a kovácsot, aki a parazsat éleszti és fegyvert készít mestersége szerint: és én teremtém a pusztítót is a vesztésre!" Ézsa 54:16
2016. ápr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!