Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanui! Ti szoktatok...

Lilla64 kérdése:

Jehova Tanui! Ti szoktatok szervezni jótékonysági rendezvényeket?

Figyelt kérdés
Nemcsak a Tanuknak szántam ezt a kérdést,bárkinek aki tud biztosat ezzel kapcsolatban

2015. jún. 28. 14:58
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
továbbra is várom living witnes válaszát...
2015. júl. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Én meg úgy látom, hogy a 30-as válaszoló itt is csak egy szervezet ellen köpköd, pedig ez is csak egy a sok fals szövegei közül. Az Istenhez hűséges Jehova Tanúi soraiban senki sem lesz hajléktalan, sőt, sok ilyen elesett embernek sikerült Jehova segítségével kikerülni a tragikus helyzetéből! Már önmagában ez tény is cáfolja az összes vádját.
2015. júl. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
nyugodtan tettesd megad vaknak, vagy dugd a homokba a fejed, ha attól jobban érzed magad. a városban, ahol élek, 2 konkrét esetet tudnék megemlíteni. egy másik helyen saját fölemmel hallottam, amikor egy vén nem adott 2000 forintot egy tanulmányozójának, aki kérte azt tölle. de biztos csak a démonok szórakoznak velem, és az amiket a jwtvn látok, az tényleg a LEGSZERÉNYEBB hajlék, és étel, ahogy az a szegénységi fogadalmukban van. lehet, nem is toyota rav 4-eseket kaptak a körzetfelvigyázók (az összes) az usában, hanem csak hasonló nevű biciklit. vedd már észre, a fejétől bűzlik a hal. nem az átlag-tanúkkal vannak a gondok.
2015. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!