Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Báliruha, miben illő menni...

Báliruha, miben illő menni egy jótékonysági bálra?

Figyelt kérdés

Helo kezdő vagyok a témában hiszsosem voltam még bálba igazábol semmilyenbe, esetleg farsangon.

Most meghivást kaptam egy jótékonysági bálra és ma lesz. Szeretenék elmenni, rendeteg ruhám van ami elegáns mégsem tudom illik e ilyesmit felvenni esetleg van egy fehér koktél ruhám nem e gáz 18 évesen ugy menni. Nem is gondoltam rá, hogy megkérdezzem mégis szerintem fontos a jó benyomás és nem akarok kitünni a többiek közül... ha tudtok válaszoljatok.



2013. okt. 19. 09:04
 1/1 anonim válasza:

Szia,

Szerintem egyáltalán nem gáz a koktélruha.

Azok alapszabályok szoktak lenni, hogy a ruha maximum térd felett 10 cm-rel legyen. Illetve ne legyen túl nagy a dekoltázs. Viszont ha esetleg snassznak érzed magad nyugodtam vegyél fel valami különleges karkötőt vagy nyakláncot.

2014. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!