Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » S. T. g. rövidítés kereszten...

S. T. g. rövidítés kereszten mit jelent?

Figyelt kérdés
vettem egy keresztet, amin ez a rövidítés szerepel, az eladó sem tudja mit jelent, és az őrületbe kerget, hogy nem találok róla sehol semmit
2010. febr. 28. 21:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
félreértettél, az előttem szólókra gondoltam, hogy nem bírják tiszteletben tartani mások hitét.
2010. márc. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hú, akkor ne haragudj! Azt hittem valami ateista aktivista vagy és már kezdődik is az anyázás. Bocs tényleg
2010. márc. 2. 18:30
 13/19 anonim ***** válasza:

Szia!

18:08-as vagyok.

Talán félre érthettél, nem rád céloztam, amikor a vallásos és a hívő közt különbséget tettem. Csak ugyanúgy hozzátartozott a kommentemhez, mint a keresztről szóló mondataim. Örülök, hogy hívő vagy! :-)

De hogy válaszoljak a válaszodra, én is nézek azokra a dolgokra, amit Jézus tett értem, viselte a fájdalmaim, a bűneim, az átkaim... csak én nem a (tárgy) kereszten, hanem a lelki szemeimmel. Ne érts félre, Te dolgod, hogy mit és hogyan csinálsz és nem is ítéllek el, hisz ki vagyok én. Pusztán csak válaszoltam. :-) Nyilván nem tűnne olyan sértőnek, vagy kritizálónak, ha személyesen történne a beszélgetés.

Visszatérve a kérdésedre, beírtam angolul a keresőbe és ilyenek jöttek ki: Sciences, Technology and Globalization.

De találtam még valamit:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__nyelvek__..

2010. márc. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ó, ezen a linken is Te tetted fel a kérdést, igaz?

Csak egyiken aranykeresztet írtál, a másikon meg simán keresztet és emiatt nem tűnt fel a hasonlóság....

2010. márc. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
igen igen, csak gondoltam vallás témakörben is megkérdezem, hátha több sikerrel járok. ha minden igaz, spanyol eredetű, legalábbis akitől vettem, ezt mondta, de nem lehetek benne biztos. Örülnék ha kiderülne valahogy, hogy mit is jelent, de elég kilátástalan. Hol tudnék szerintetek még utánanézni? Netet már végignéztem kb mindenhol, de sehol sincs kapcsolatban a vallás és a rövidítés
2010. márc. 2. 20:33
 16/19 anonim ***** válasza:
a kereszt előoldalán van, vagy hátoldalon?
2010. márc. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
elején, feltűnő, és ki is van dolgozva, szóval nem hiszem, hogy egy monogram, vagy ilyesmi
2010. márc. 3. 00:08
 18/19 anonim ***** válasza:
18:08-nak: nem azért tartanak az emberek keresztet maguknál, mert ahhoz imádkoznak, hanem mert az emlékezteti őket, hogy Jézus értük halt meg a kereszten, vagy egyszerűen csak fel szeretnék vállalni a hitüket. Senki nem mondta, hogy keresztet imádunk. Amúgy fogalmam sincs, mi lehet ez.
2010. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Vagy: STG: Sterling Silver ha ezüstből van, bár ez sem túl valószínű alternatíva:)
2010. júl. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!