Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » T. Jehova Tanúi hány alkalomma...

Crussader kérdése:

T. Jehova Tanúi hány alkalommal tévedtek elődeitek Armageddonnal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Inkább az érdekelne,hogy Ti Jehova Tanúi mennyire vagytok tájékoztatva a Társulat tévedéseivel kapcsolatban.

2014. máj. 5. 21:52
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Kedves Katy, Sándor! :)


Pont ti nem tudjátok,hogy a vulkán is kitört már és a farkas is eljött már?

Itt szedik áldozataikat nap mint nap mert tudják,hogy kevés idejük van már. És sajnos az is benne van a pakliban,hogy ti is az áldozatok között vagytok csak még nem tudjátok.


Sándor lenne egy kérdésem hozzád,válaszolnál?

Honnan tudsz te a tévedésekről amelyeket az alapítók követtek el,kívül áloktól vagy pedig a Vezető Testület mondta el nektek?

Mert a legfrissebb Őrtorony folyóiratban bizony meg sem említik a "Vallási vezetők" címszó alatt a sajátjukat.

Szerinted ez helyén való?

Elítélni másokat ugyan azért amit mi is elkövettünk,és nem is egyszer....hogy is van akkor ez?

Én csak annyit mondhatok neked,hogy ne hagyd magad vakon vezetni hanem előbb vizsgáld meg azokat a lelkeket akiket követni akarsz.

Nem akarok én senkit semmiről lebeszélni,csak a tényeket mutattam meg,innentől kezdve azt teszel amit jónak látsz.

Köszönöm a válaszokat! :)

2014. máj. 6. 21:20
 12/16 sandor76 ***** válasza:

Tudod en nem csak egy embert nezek,vagy kettot harmat.

Mert ok meg csalhatnak megteveszthetnek.

De amikor latok egy nepet,minden nemzetbol,torzsbol,nyelvbol,es olyan kozottuk a szeretet mint amilyet feltar a Biblia,es amit O maguk is mondanak,akkor ennyi ember nem tevedhet.

Ha megis tevednenek,akkor nekem kampo.

De ha nem tevednek,akkor sok masnak kampo.

A lenyeg ezek az emberek nem szeretnek ,hogy barki masnak is kampo legyen,es ezert tesznek is.

Nem latok ,meg egy ilyen nemzetkozi testveriseget,amilyennek lenni kellene minden magukat keresztenynek valloknak.

Egy sem teszi meg Jezus parancsat,pontosan kovetve,inkabb felulbiraljak,hogy azt nem ugy kell.

En pedig voltam egy nemzetkozi kongresszuson,ausztriaba,ahol a vezeto testulettol pont egy ilyen eloadast tartott egy testverunk.

Belattak,hogy voltak teves meglatasaik,de nem valtozott az a hituk ,hogy tovabb kutatjak az irasokat,es Biznak Jehova vezeteseben,ahogy eddig is tettek.

Jezus ezekben az utolso napokban begyujti a nepet,akiket Jehova neki adott,es vezeti is oket.

Az ismeret egyre pontosabb lett,es lessz is addig mig teljes mertekben beteljesedik Isten szava.

Az osszes vallas azt sem tudja a nagy penzvadaszatban,ki szakitson nagyobbat,mikozben a hiveikkel nem torodnek,ha igen nem pontos ismeret alapjan.

Nem is torodhetnek ismerettel,ugyanis a vegidore azonosithato lett egy olyan szolgaosztaly akit Jezus jelzett elore ,es pontosan akarataval osszhangban cselekszik.Daniel konyve,es meg sok mashol talahato jovendoles.

Amit en latok,az a feltekenyseg,hogy vannak akik jobban megertik az irasokat mint a legtobb magukat Os,vagy nagy vallasnak nevezo egyhazak.

Jehova csak a tiszta szivu embereket vonzza.Nem tokeletesek,de igyekeznek tisztak lenni,es maradni.

Koszonom,hogy aggodsz,en is ezt teszem.

2014. máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Kedves Sándor!


Köszönöm,hogy válaszoltál a kérdésemre ami neked szólt.

Tudod az a baj,hogy általában ti többet foglalkoztok a vallásokkal mint saját lelketekkel.

"Ez a vallás ilyen,az a vallás amolyan,és csak az én vallásom megy tutira" és ezzel rengeteg energiát elpocsékolsz.

Kedves Sándor jól jegyezd meg amit írok,egyetlen egy vallás sem menthet meg!

Se a tiéd se az enyém se egyik sem veheti át Jézus Krisztus "szerepét"!

Biztos vagyok benne,hogy te egy őszinte Istenhez hű emberke vagy,csakhogy rossz helyen "kopogtál",és azok akik befogadtak kihasználják azt a hűségedet ami nem őket illetné meg.

Elnézést,ne légy együgyű mert nagyon sokba kerülhet majd neked.

Jézus a te Urad,és nem egy szervezet ami sehova sem vezet,csak a pokol kapujáig.

Jézus szenvedett érted,meghalt érted!

A szervezet mit tett érdekedben?

Gondolkozz....

2014. máj. 6. 22:47
 14/16 anonim ***** válasza:

Jajj de oda vagyok..

legjobb védekezés a támadás.

Szomorú ha most jönne el Jézus ,mint 2000 éve ,pont a tanúk feszítené "cölöpre",mivel ember létére Istennek adta ki magát.Lecsndesítette a vihart-mivel a természet Úra,vissza adta a vakok látását-mivel ere hatalma van.

Halottakat támasztott fel -mert Ő az Élet és a Halál Úra.

Ő a Mindenség Ura,Élet Fejedelme,Királyok-Királya,Alfa és Omega,..stb...

Nagyon nem tetszene ez a tanúknak ,de bocsi ,ezt írja a Biblia. És nem az Új Világ fordítás..

2014. máj. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Utolsó! Ez nagyon ronda volt! Nem illik így beszélni a másikkal, még akkor se ha ő is így beszélt veled!

Köszönöm, jóéjt:

Elizabeth

2014. máj. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó,Elizabeth.

Igazadvan,de jó hogy van benned kritikai érzék.

És te hogy an állsz az Úr előtt?

2014. máj. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!