Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan győződtél meg róla,...

Hogyan győződtél meg róla, hogy Isten valóban meghallgatja az imáid?

Figyelt kérdés
Erre a kérdésre bármilyen valláshoz vagy felekezethez tartozó hívő személy válaszolhat. Biztos mindenkinek van tapasztalata effelől ami azt bizonyítja, hogy Isten minden szívből jövő imát meghallgat és válaszol rájuk.

2013. nov. 28. 22:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"A válasz 8%-ban hasznosnak tűnik."


Az igen.... pedig csak pár igeszakaszt másoltam be a témával kapcsolatban.

2013. nov. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11. Ne csodálkozz. tati. Általában támadod a hívőket és nem hívőket egyaránt. Ha csak meglátják a nevedet, megy a lepontozás.

Jó tanácsként fogadd meg, hogy nem írod alá a válaszaidat. :)

2013. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
én nemtudom, néha hiszek, néha nem, ilyen kavar van bennem. :( Egy este elég rossz hangulatban voltam, sokat agyaltam az elhunyt édesapámon, az anyukámon aki nem velem él.. stb. És elkezdtem imádkozni, kértem tiszta szívből az Istent hogy vigyázzon édesapám lelkére, vigyázzon anyukámra, a páromra mert ők számomra a legfontosabbak, sírásba tört ki az ima, de utána valahogy valamiféle megnyugvást éreztem...
2013. dec. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!