Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mik ezek a nácik által kitalál...

Mik ezek a nácik által kitalált hazugságok Jézusról?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondják az ilyesmi nézetet vallók hogy Jézus nem volt zsidó meg stb!!!De ezek vakok??Hát a Bibliában pontosan le van irva hogy Jézus a zsidó Messiási követelményeknek teljes mértékben megfelelt és Dávid házából származott,körülmetélték, csak zsidóknak prédikált,és a kívülállók rabbinak nevezték,szombat napon zsinagógába járt a szokásoknak megfelelően,tartottáka zsidó pészáchot és az összes ünnepet és tényleg rengeteg ószövetségi prófáciát betöltött(és be fog)!!Ezek után ezek az embernek nem nevezhető lények miért találának ki hazugságokat mert ezzel megtagadják a Bibliát Isten beszédeit és még sok más dolgot!!Szerintem ezek nem is az igaz Jézusban hisznek hanem valami kitalált hamisban!!Ti hogy vagytok ezzel??
2013. okt. 15. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Lucifer Mortuus Diabolus.

Nec Deus Nec Arch Angelus.

Satan.

Der Fürst der Finsternis.

Lucifer Mortuus Diabolus.

Nec Deus Nec Arch Angelus.

Ich bin der Abgrund, das Chaos.

Mein Name ist Lucifer.

Ich bin der Antichrist.

Der Herr der Finsternis.

Lucifer Mortuus Diabolus.

Nec Deus Nec Arch Angelus.

Lucifer Mortuus Diabolus.

Nec Deus Nec Arch Angelus.

2013. okt. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Muszáj volt. A hitleri Németország bár antiszemita volt, a vallást nagyon radikális lépés lett volna erre alapozva megszüntetni (hiszen "ha Jézus zsidó és mi utáljuk a zsidókat, akkor most mi van?!" gondolat lett volna). Kénytelenek voltak ezt kitalálni, mert különben nem lett volna ennyi követőjük. Ez lenne szerintem a történelmi háttér.

Egyébként az elsővel értek egyet mélységesen, lepontozhattok.

2013. okt. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Minél szélsőségesebb egy eszmerendszer, annál zavarosabb.


Ráadásul ha ez az eszmerendszer fajelméleten alapul, de olyan közegben, ahol a társadalomban sok generációs beágyazódása van a zsidó-keresztény tanoknak, akkor azzal valamit kezdeniük kell.


Jézus létezését ebben a közegben nyilvánvalóan nem tagadhatják - már csak azért sem, mert egyébként nagyon kereszténynek tartják magukat -, hát kreálnak neki egy nem zsidó származást.


Én személy azt tartom erről, hogy a vakbuzgóktól az isten mentsen meg.

2013. okt. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Mit tudom én... kit érdekel.

Ha zsidó meg csak zsidóknak prédikált, akkor térjenek meg a zsidók. A keresztények, meg hagyjanak fel a vallásuk gyakorlásával és térjenek vissza a régi vallásaikhoz. Ezek szerint nekünk akkor nincs is semmi közünk ehhez az egészhez, csak ez a Saul bácsi belekevert minket.

Logikus,nem?

2013. okt. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Istennel és a Bibliával kapcsolatban minden vallás a saját szájíze szerint hazudik. Lehet, hogy a nácik egy kicsit többet hazudnak mint a vallások, de nem számít.

...

Vallások amelyek olyan dogmákat tanítanak, amelyek nincsenek benne a a Bibliában: Jehova tanúi (póznára feszített Jézus, az ENSZ a főellenség), Mormonok(Jézusnak volt felesége, önkeresztség), katolikusok(szent képek tisztelete, Szűz Mária imádata), Református(Eleve elrendeltetés), evangéliumi keresztény( A zsidó nép még mindig kiválasztott nép, és Izrael országot azért nem foglalhatja soha többé senki, mert Isten védi, a Föld csak 7000 éves, a TV maga a Sátán, ha visszajön Jézus, és elszólítja az övéit, akkor hívők ruhái a Földön maradnak, a Bibliában meg van írva, hogy forog a Föld, és kerek), van egy szekta aminek nem tudom a nevét(szexuálisan csábíthatnak embereket a szektában), van egy másik szekta, aminek szintén nem tudom a nevét(itt az istentiszteleteknek van egy olyan része, amikor mindenkinek bekötik a szemét, és minden férfi keres egy nőt, minden nő egy férfit, és egy hatalmas orgiát csapnak. Egyszer megtörtént, hogy egy férfi a saját anyját tapogatta ki :)) ), stb.


Látható fentebb is, hogy minden vallás úgy értelmezi a Bibliát, ahogy neki jól esik.

2013. okt. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Akvyr válasza:


Én hiszek a Mikulásban, és abban hogy egyszer a Bibliát mesekönyvként fogják tanítani.

...

Úgy legyen.

2013. okt. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%

János evangéliuma: [link]


Na ennyit arról, hogy ki hisz a hazugságban, konkrétan le írja, hogy a zsidók nem azt az istent imádják, akit ő hirdet...

2013. okt. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

" Vallások amelyek olyan dogmákat tanítanak, amelyek nincsenek benne a a Bibliában: Jehova tanúi (póznára feszített Jézus,"


Mert az aztán tényleg nagyon fontos, hogy Jézust oszlopra vagy Keresztre feszítették e... Jehova tanúi a bálványozást ítélik el, azt, hogy mindenhova kirakosgassák szegény Jézust keresztre feszítve és ez az, ami nincs benne a Bibliába, erre hol adott parancsot Jézus? Mellesleg a Biblia nem ír arról, hogy konkrétan milyen eszközön végezték ki Jézust, de a benne található

bizonyítékokból kiderül, hogy nem keresztre, hanem egy egyenes oszlopra lett feszítve, de ebbe most ne mennyünk bele, mert nem ez a lényeg.


" az ENSZ a főellenség"


Cáfold csak meg a Biblia, alapján ha tudod, hogy miért nem az ENSZ a vadállat! Talán nem csinál olyat az ENSZ, amivel "éjjel nappal" Istent káromolja? Szerintem az Istentől való függetlenedés pont ilyen dolog és mellesleg pont erre csábítja az ördög is Isten teremtményeit, micsoda véletelen egybeesések...


" Én hiszek a Mikulásban, és abban hogy egyszer a Bibliát mesekönyvként fogják tanítani."


Arra várhattok, Isten szava örökké megállja a helyét.

2013. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És igeeeeeen. Lecsaptak megint a Jehova tanúi. Sehova egy szót nem tudsz róluk írni enélkül.
2013. okt. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!