Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Istentől már többször kértem...

Istentől már többször kértem bűnbocsánatot. Megiértem neki hogy igyekszem ugy élni hogy neki tetsző legyen, de megint vétkeztem. Ugy érzem leginkább akkor fordulok hozzá ha segitség kell. Szeretnék megint bünbocsánatot. Vajon meghallgat még? 20/L

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 13:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
40%

Én 21/L vagyok és nagyon bulizós,pörgős életet élek.Bízok és hiszek Istenben.

És nekem is sokszor eszembe jut ez ami most Neked.

Én úgy gondolom,hogy nem kell mindig erre gondolni,hinni jó és azt gondolom kell is,de ha csak így vagy képes élni az életed,hogy mindig ezen rágódsz,csak szorongást és talán önutálatot érsz el előbb vagy utóbb.

Ő mindig meghallgat...és szeret.

Nekem ez a véleményem

2009. okt. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bünbocsànatot attol kérj aki ellen vétkeztél.
2009. okt. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Vedd úgy, mintha csak édesanyádról lenne szó, hogy haragszik-e rád. Ezt ugye tőle kéne megkérdezni, nem piripócsi julisnénitől, nem pedig azokról, akik szintén vétkeikkel küzdő sorstársaid e földön és időről-időre maguk is ezen a kérdésen gondolkodnak.


Emellett az is jó kérdés, melyik Istenben hiszel: ha abban, amelyik a fiát adta áldozatul az emberek bűneiért, akkor milyen más bocsánatot akarsz még, mondva, hogy Isten áldozata nem fedezte, csak az utolsó előtti bűneid?

2009. okt. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!