Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek a gyermekem...

Szerintetek a gyermekem evangélikus vagy katolikus legyen?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 08:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
A katolicizmus lényege, hogy az egyházat maga Jézus Krisztus alapította, Isten egyszülött Fia és nem holmi kiforgató Lutherek és Kálvinok!
2013. jan. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 kzs ***** válasza:

@ előbbi válaszadó


Figyelj, maradjunk annyiban, hogy Jézus egyetemes egyházat alapított. Az meg hogy ki mit forgat ki, arról meg lehetne cseverészni...

2013. jan. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Egyébként én evangélikus vagyok,párom katolikus,a katolikus vallást nem ismerem.
2013. jan. 3. 12:56
 14/15 anonim ***** válasza:

Szépen megkérlek, hagyd, hogy ő döntse el...

Tudom, hogy nem szólhatok bele az életetekbe, nem is ezt akarom, csak...

Kérlek..

2013. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 sztrecskó ***** válasza:
Evangélikusnak. De ezt te döntsd el. Menj be mindkét templomba misére, amelyik szimpatikusabb, oda kereszteld be. De sztem ne hagyd rá. A keresztség nem jár köteleségekkel a részéről, később még átkonfirmálhat/bérmálhat. Viszont ha most nem kereszteled meg, hanem hagyod, hogy majd ő bekeresztelkedik, ha akar, sosem fogja megtenni. Vagy elkerül a Hit gyülihez, mert az fogja meg...
2013. jan. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!