Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tényleg azt hiszi valaki,...

KZitus kérdése:

Tényleg azt hiszi valaki, hogy JT itt akarnak téríteni?

Figyelt kérdés
Miért nem tudják néhányan elfogadni, hogy mi éppen úgy leírjuk véleményünket, vagy hozzászólunk egy témához, mint bárki más. Nincsen más célunk. Csak más véleményünk van a dolgokról. Ez baj?
2012. dec. 22. 15:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Berta W! Az a nagy helyzet, hogy nagyrészt egyetértettem a válaszod többi részével, csak a térítésre kérdeztem rá, amire nem válaszoltál indoklással, csak röviden azt írtad, hogy szerinted itt "térítenek" Jehova Tanúi. Ezért kérdeztem vissza, hogy szerinted mit jelent "téríteni", mert ugyanis először a fogalommal kellene tisztában lennünk.


Ui:

(Nehogy félreérés essék, nem "veled" foglalkozom, hanem a válaszodra kérdeztem vissza a fenti okok miatt! Ha nem te írtad volna ezt, mástól is megkérdeztem volna)

2012. dec. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!