Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha önkielégítek, akkor bűnt...

Ha önkielégítek, akkor bűnt követek el? És ha igen, akkor el kell mennem gyónni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nálam az a helyzet, h. mélyen vallásos vagyok, de egy hétnél tovább nem bírom ki önkielégítés nélkül...Ha önkielégítek, akkor menjek gyónni?De az nem gáz ha hetente megyek?Mit fogsz szólni a pap?Vagy az még megengedett, h. hetente 1x megtegyem?

Előre is köszönöm a válaszokat...L/16


2009. aug. 20. 18:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
55%
Hát az egyház szerint halálos bűn, ezért meg kell gyónni. De szerintem ebben a korban inkább csak bocsánatos bűn. Szóval ha mélyen vallásos vagy próbáld meg minél kevesebbszer, de ha néha csinálod, szerintem nem olyan nagy baj.
2009. aug. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
25%

Ha mélyen vallásos vagy akkor hogyhogy le mered írni ide ezt a szörnyű bűnt?

Csak a papnak mondhatod el gyónásnál. Közben figyelj a hangokra...

2009. aug. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
49%
Ha valóban vallásos vagy,akkor a legközelebbi gyónásnál beszélj erről az atyával.Nem kell hetente gyónnod.És nincsenek hangok meg egyebek.Aki nem vallásos,az ne gúnyolja azt,aki vallásos.Ez az előttem lévőnek szól.
2009. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
47%

Kamu.

Ha mélyen vallásos lenne, akkor szégyellné a dolgot és nem írná ide.

2009. aug. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat...Aki meg esetleg gúnyolni akart, annak nem jött össze, mert ezt is csak egy véleménynek fogom fel...
2009. aug. 20. 18:23
 6/32 A kérdező kommentje:
Bocs de nem kamu...Attól mert méllyen vallásos vagyok, még ember, és nekem is vannak érzéseim, és szükségleteim...Nincs olyan vallásos ember, aki ne küzdene az önkielégítéssel...Nekem egy pap barátom maga megmondta, h. sokat küzd Ő is vele...szal csak ennyi te nagyokos...loll
2009. aug. 20. 18:25
 7/32 A kérdező kommentje:
Jah és tudtommal ide mindent ki lehet írni...:S
2009. aug. 20. 18:26
 8/32 anonim ***** válasza:
37%
A pap nem mond el ilyeneket soha.
2009. aug. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
32%
A pap barátod elmondta azt is, hogy Bözsi néni a sótartóval szokta kényeztetni magát?
2009. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
60%

MOst mért kell kötöszködni????

Én meg mondjam, hogy te egy szociopata hermofrodita vagy?????

Na hogy esne???



Kérdezőnek:

NEm feltétlen, de ha rám hallgatsz , nem teregeted ki az ilyen ügyeidet a pap előtt. Én fiú vagyok, nálam is ugyanez a helyzet volt, míg jártam misére, stb...

Egyszer mikor gyóntam húsvét előtt, és csak megemlítettem, hogy "paráználkodtam" mire a pap, szó szerint: "Kivel, mikor,hányszor, miért???"

Köpni, nyelni nem tudtam.....

És elkezdte ecsetelni, hogy én már a pokolba fogok örökre elégni..........Na ezóta nem járok misére, és a papokat is kerülöm.

18/F

2009. aug. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!