Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus és az okkultizmus...

Zsizsik666 kérdése:

Jézus és az okkultizmus kapcsolata milyen?

Figyelt kérdés

Jézus tett valaha említést arról, hogy nem lehet kézrátétellel gyógyítani csak neki? Hogy más emberek nem gyakorolhatják? Vagy hogy ne idézzenek szellemet, ne gyakoroljanak mágiát? hogy az ezotéria bűn?

Mondott-e valaha ilyesmit a tanításaiban?

a tanításai érdekelnek, nem a vallásos emberek véleménye erről, azt tudom nagyon jól.



2012. dec. 5. 17:44
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Jézus szerintem nem ítéli el az ilyen módon felhasznált úgymond "okkult" tudást,valamint én is hasonlóan gondolkodok Jézus személyét illetően, mármint, hogy eléggé átírták a személyét a Bibliában...
2013. jan. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

31. kérdező...akkor szerinted nyugodt szívvel "bevehetem köreinkbe" és segíthetek neki? Kizárólag persze abban, hogy jóra használja majd megszerzettb tudását, hiszen így akarja!

Látom, hogy vágyik rá, hogy ne csak szeretettel segítsen, hanem nagyobbat alkosson, tudást szerezzen a természetgyógyászat terén, minden vágya ez, és a reiki :)

Támogassam?

2013. jan. 5. 23:25
 33/34 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok, hogy próbálja ki, tényleg egyesek szerint Jézus is egy ilyen ember volt...de szerintem ez a reiki meg természetgyógyászat nincs szorosabb kapcsolatban az okkultizmussal, vagyis amíg jóra használunk bizonyos tudást, akkor miért ne??
2013. jan. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Jó, én nem rontom el a kedvét. Csak nemtudom, fogják-e neki utána magyarázni, hogy ha elmegy a templomba, hogy bűnös meg ilyenek.
2013. jan. 11. 22:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!