Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mukodhet hivo lany es nem...

Mukodhet hivo lany es nem hivo fiu kozott parkapcsolat?

Figyelt kérdés
en hivo lany vagyok de beleszerettem egy nem hivo fiuba. elfogadja nrm szol bele.a.dolgomba de ugy erzem o sose fog megterni. sok baratnoje volt elottem sok szexualis kapcsolata is. en vele.elvesztettem a szuzessegemet ami nagy lelkiismeret furdalast.okoz meg is bantam oriasi bun de tudom Isten megbocsat. de nde nem tudok mar kijonni belolle mert szeretem es.kivanom. fogalmam sincs mit tegyek nemtudom hpgy.ezek utan kerhetek e tolle olyat hogy hazassagig ne legyen szex. szeretem ot de ugy erzem felemeszt belulrol nem tudok lassan mar gondolkozni sem.

2012. nov. 24. 15:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
31%

Ha tiszteletben tudod tartani azt, hogy ő nem fog, akar megtérni. És ő azt, hogy te vallásos vagy, akkor igen.


Ha túl tudsz lenni a (értelmetlen) bűntudaton, akkor igen.

Nem bűn, amit tettél, mivel senkinek sem ártottál vele, nincs miért megbocsájtani.

A házasság csak egy papír, nem isteni eredetű.

Ha szereted miért ne lehetnél vele együtt?

2012. dec. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!