Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Valaki nem tud olyan imát,...

Valaki nem tud olyan imát, ami egy barátnő visszaszerzéséért szól, ami erőt ad nekem minden napra?

Figyelt kérdés

2012. júl. 12. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
2012. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hazardteam ***** válasza:
Előzőhoz: KB..
2012. júl. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát a ti kapcsolatotok rajtad és rajta múlik.

Miért lett vége?

2012. júl. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
túlságosan siettetem hogy kezdjünk járni, még tulajdonképpen csak randizgattunk
2012. júl. 12. 13:34
 5/10 Hazardteam ***** válasza:
Kérhetsz te "tárgyakat" "dolgokat" "körülményeket" abban az esetben, ha másokat nem sértesz vele és meghagyod a szabadságukat ugyanerre és arra, hogy úgy/azzal/és ott keressék a boldogságukat, ahogy ők akarják. Isten szabad akaratot adott az embereknek, erőszakkal senkit nem győz meg semmiről, ő nem yoda mester, hogy majd a te kérésedre valamelyik gyermekének az agyát átírja valami elmetrükkel, mert te ezt meg ezt akarod. A "szeretet/szerelem" érzése sem indok erre (már, ha ez annak számítana) nem befolyásol semmit. Isten nem egy "valóraváltógép" hogy úgy manipuláljon embereket, ahogy neked jónak tűnik, mert az egód épp ezt köpte ki. Aki igazán szeret valakit, képes akár el is engedni, ha úgy látja, hogy a másiknak nem jó, nem boldog, vagy károsodik a kapcsolattól. Még akkor is, ha közben ő maga szenved. Mert szereti a másikat, és a javát akarja, azt akarja megtalálja a boldogságát. Az akarom, akarom ménincs!? NEM szeretet, még csak nem is szerelem, csak egy egó megnyilvánulásai. Ezek a dolgok nem így működnek. Benéztél valamit. Szerintem baromigyorsan kapjál a fejedhez, gondold át a dolgokat, korrigáld magad, mert ez így nem jó. És ne hisztizz, sosem volt a tiéd, még csk nem is jártatok. Az a lány nem egy kocsi, nem egy vagyontárgy, hogy "akard" ahogyan Isten sem a télapó, hogy megpróbáld rávenni ugyan lökje már neked, mert olyan jófej vagy. Hány éves vagy egyébként?
2012. júl. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Te szavad szerint imádkozz Istenhez. Letérdelsz egy üres szobába, ahol senki sem zavar. Te vagy ott és Isten. Elmondod szépen mi történt, és mi a kérésed. Jézus Krisztus nevében.

Ő meg fog hallgatni és választ is kapsz imádra.

2012. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 B25 ***** válasza:
A saját szavaiddal. Szerintem úgy a legőszintébb
2012. júl. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Hókuszpókuszokkal jósokkal stb, ne is foglalkozz, se karmikus kötéssel.

Nem ajánlom, én nagyon megjártam, nem játék !!!

Senkiben ne bízz, aki ilyet kínál, szinte mindenki kuruzsló !!!

Ha a sors neki szánt, és több időt is lehettek együtt használd ki a lehetőségeket.

Lehet, hogy csak egy találkozás, lehet, hogy évek, vagy a halálig tart.

A sor útjai kifürkészhetetlenek, és hidd el sok szép független nő van, igaz nem egyszerű a megfelelőre rátalálni.

Ami a legfontosabb, hogy higgy magadban !!!!!

2012. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Imádkozz a saját szavaiddal! Az Úr szó szerint a mi atyánk, akárcsak a földi édesapánk, és ha az édesapádtól szeretnél valamit kérni, akkor sem egy memoritert szavalsz el neki, hanem a saját szavaiddal mondod el neki, hogy mi bánt.
2012. júl. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Hazardteam ***** válasza:
De őneki KELL egy csaj és szabad akarattal rendelkező embereket NEM lehet úgy kérni, mint valamiféle tárgyakat. Annak a csajnak van szabad akarata, valszeg felnőtt már annyira, hogy önállóan tudjon dönteni kivel mit akar és kivel mit nem. Nem egy állat, vagy egy növény, vagy kocsi, vagy akármi. Isten az ilyet alapból meg sem hallgatja. Ráadásul a kérdező ugyanolyan ember, mint az illető lány/nő semmivel sincs több joga egy másik ember birtoklására, "megszerzésére" mint akárki másnak, aki anyától született erre a bolygóra. Már az "igény" is nevetséges, hát még Istenről azt feltételezni, hogy egyáltalán eljut hozzá ilyen "ima" és még meg is hallgatja..
2012. júl. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!