Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jól tettem, hogy ezt csináltam...

Jól tettem, hogy ezt csináltam? (FONTOS! )

Figyelt kérdés

Na szóval következő a helyzet :

Az egyik barátnőmmel akivel nagyon jóban vagyok (nagyon sokat találkozunk meg közel is lakok hozzá) csináltunk egy kis kertipartit.. Hívtunk barátnőket és 5en voltunk.Sátororoztunk , este sütögettünk és amíg még világos volt medencéztünk.. Nagyon jó volt meg minden és a sátorban is este nagyon sokat beszélgettünk : ) . De aztán az egyik csajt nem engedték , hogy ittaludjon a másiknak pedig reggel elkellett mennie. 3an maradtunk és mi a barátnőmmel nagyon hamar kelltünk de nemtudtunk vissza aludni , mert világos volt.. Aztán ilyen fél7 körül álmosak lettünk és úgydöntöttünk aludjunk.. De aztán a barátnőm nem bírt aludni hozott egy könyvet és olvasott (közben a 3adik csaj meg telefonozott) és én már teljesen elálmosodtam és annyira tudtam volna aludni , de a 2 barátnőm elkezdett ütögetni párnával meg dugdosni a teniszütőt a seggembe (xd) és mondtam nekik , hogy létszives hagyák abba , mert nagyon álmos vagyok.. De nem hagyták abba és még legalább 3omszor szóltam nekik de semmi.. Aztán mondtam , hogy : Nemérdekel én aludni akarok.. komolyan hazamegyek..

Nagyon komolyan gondoltam mert álmos voltam , meg már alig voltunk és nemtudtunk volna semmit csinálni.Aztán kimentem a sátorból és mellette egy pár méterrel leültem és felhívtam anyumat , hogy jöjjön értem , mert én itt nembírom. Aztán egy ürüggyel (tegyük hozzá nagyon bénával) aztmondtam , hogy elkell mennem.. Elköszöntem tőlük és hazavitt anyum. Most azon jár az agyam , hogy jól cselekedtem-e ? és amiért ilyet csináltam egyálltalán elhívnak-e majd még ilyen kertipartiba? Mert sajnos ez nem az első eset , hogy ilyet csináltam : S Hanem a második.. és ugyanevvel a barátnőmmel csináltam. Az első ilyen szitu még a kertiparti előtt volt:

Ottvoltam a barinőmnél és ottvolt mégegycsaj. Nagyon meleg volt és filmet néztünk.Mikor vége volt a filmnek kérdeztem a barátnőmtől , hogy nemmegyünk fürdeni mert nagyon melegvan.. Aztán mondta , hogy jó de nézzünk meg mégegy filmet.Oké.Megnéztem mégegy filmet , aztán kérdeztem , hogy na akkor kimegyünk? és mondta , hogy nem mert nézzünk meg mégegyet. Mondtam , hogy nekem semmi kedvem és annyira nemvolt kedvem , hogy akkor is felhívtam anyumat és értem jött.

A barátnőm akkor észrevette , hogy felhívtam anyát(mert ugye bementem egy másik szobába , de szerintem kihallatszott).. Szerintem a kertipartin is észrevette , mert nagyon unottan és semmi szomorúsággal(ahogy szokta) mondta , hogy oké akkor mennyek.

Most azon jár az agyam , hogy jól tettem , hogy a kertipartin ezt csináltam? Másodszorra is? Most milesz? Mert biztos észrevette.. Szerintetek? Az első eset után is csúnyán lecseszett.. Nemtudom most milesz.. , hogy megint lecsesz és utána megint jóba vagyunk? AHJ!! Annyira ideges vagyok emiatt. Anyukám szerint most hagyam a barátnőmet , hogy lenyugodjon és ne írjak neki meg ne beszéljek vele ma már. Amúgy meg nagyon élveztem a bulit meg midnen csak reggel..

Szerintetek? Jól cselekedtem?

Normális válaszokat létszi : )

(bocs hogy ilyen hosszú lett)



2012. júl. 11. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:

bocsi, de ez elég gyerekes viselkedés... ha vmi nem tetszik, majd anyu segít rajtam c. fejezet

egyáltalán nem cselekedtél jól. én úgy vélem,ha bulizni tudsz, akkor a problémáid is képes vagy anya nélkül megoldani

2012. júl. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg teljesen igazad van. Kicsit erőszakosnak tűnik a barátnőd, mintha a te akaratod egyáltalán nem érvényesülne ebben a barátságban. Persze a másik oldalt is meg kellene hallgatni, hogy ő is így mesélné-e el az eseményeket. Mégis mi a fenét csináltál volna reggel, egy egész éjszakás buli után?! Máskor előre biztosítsd be magad, hogy lehet, hogy ekkor és ekkor el kell menned, és akkor van egy kis egérutad ebből a csodás társaságból...
2012. júl. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A parti közösségi esemény. Ezek szerint te igencsak önző személy vagy, ha csak az történhet, ami neked jó. Az egész nagyon gyerekes dolog - vihar a biliben.
2012. júl. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha az én barátnőm lennél tuti nem hivnálak több buliba.Szerintem meg lehetett volna oldani másként is.
2012. júl. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És például hogyan? : s
2012. júl. 11. 10:01
 6/9 anonim válasza:

Teniszütőt dugdostak a seggembe......:):)

Ez nagyon jó

2012. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát akkor nemvolt olyan vicces : | Mert tök fáradt voltam és összevissza ugráltak rám.. hiába mondtam akármit is.. de most meg nyomaszt , hogy milesz.
2012. júl. 11. 10:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 5? A bulik ilyenek, vagy még ilyenebbek. Savanyú, kis hisztigépnek tűnsz, ha valami probléma van, hívod anyukádat. Gondolom, a többiek már megszokták, hogy ilyen vagy, de amúgy nagyon ovis. Hívnálak, de nem számítanék rád.
2012. júl. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a buli elején csinálja akkor ok, de a végén... Amikor már csak a túlpörgött p*csák nem tudtak lenyugodni, és viselkedtek úgy mint az 5 évesek...hát én még mindig inkább a kérdezőt értem meg. De továbbra is érdekelne a másik oldal elmondása...
2012. júl. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!