Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol találhatok keresztény...

Hol találhatok keresztény lányokat akikkel lehet ismerkedni? 21/F

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 13:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én értelek és teljesen megértelek, keresztény is vagyok és nőnemű is, csak egy "kicsit" öreg hozzád és családanya.

De remélem, hogy sikerrel fogsz járni, és találsz valakit, aki szívesen barátkozik veled. :)

2012. okt. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Hát, én is keresztény vagyok, csak kicsit idősebb tőled:P

Amúgy a keresztény lányok is barátkoznak nem keresztény fiúkkal. Csak ha valaki igazán és mélyen hisz, akkor sok olyan dolog van, amit egy nem hívő nem ért, furcsának talál. Én nem vagyok kezdettől fogva, hanem nem keresztényként belekerültem egy keresztény társaságba, s habár eleinte furcsák voltak, idővel természetes lett. Szóval lehet, hogy rád is jó hatással lesz. Ha nem akarsz közösségbe menni(pedig vannak nagyon jó, nem ilyen begyepesedetteknek való programok)akkor nehéz lesz...

2012. nov. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!