Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol tudnék keresztény fiúkkal...

Hol tudnék keresztény fiúkkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Olyan fiút szeretnék találni, aki hasonlóan gondolkozik, mint én, rendes értékrendje van, egyet ért azzal, hogy házasságig ne legyen szex, és nem csak szórakozásból csajozik, hanem életcélja van. Egyszerűen a gyülin kívül nem járok ilyen közösségbe, ott meg sajnos mind foglalt, vagy nem megfelelő életkorú. Menjek más templomba ismerkedni? Az olyan gáz. Szoktam menni ilyen keresztény táborokba, koncertekre, de az egyszer van egy évben.

Úgy érzem, hogy a körülöttem lévő fiataloknak más az igényük ilyen téren, és amúgy sem hiszem, hogy jól jönnék ki egy nem keresztényi elveken alapuló kapcsolatból. Megtéríteni nem akarok senkit, mert tudom, hogy az mivel jár. Ha van valami tippetek, vagy elmesélnétek, hogy ti hol ismerkedtetek meg a párotokkal, azt megköszönném!:)


2012. máj. 17. 08:22
1 2
 1/11 PiciCsaj1400 ***** válasza:
0%
Templomban...-_-
2012. máj. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Szerintem nagyon sok olyan komoly gondolkodású keresztény fiú van, aki szívesen megismerkedne Veled. Amikor én tizenéves voltam párhuzamosan 4-5 ifibe jártam, és reformátusként nem csak a saját felekezetembe, de szabadkeresztény gyülekezet és baptista gyülekezet ifijeit is rendszeresen látogattam. Légy nyitott járj el más ifikbe is, ha megmondod melyik településen laksz én is szívesen ajánlok neked alkalmakat amiket tudsz látogatni.


Üdv. Péter

2012. máj. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

4-5 ifi?? Az kemény:D

Lehet, hogy az a baj, hogy csak egybe járok?:)

Kecskemét környékén lakom, de Bp-n is sokat vagyok. Az nem fura, hogy valaki csak oda beállít? Főleg ilyen idétlen céllal?:D

2012. máj. 17. 09:22
 4/11 anonim ***** válasza:

Ajánlom itt a fórumot (bár nem vagyok benne biztos hogy találsz itt valakit de a látogatók keresztények):

[link]


Én egyébként karate edzéseken ismerkedtem meg a feleségemmel (aki nem hívő egyébként). És hozzáteszem hogy azt hiszem most már nem járnék karatéra mert problémásnak látom hogy le kell térdelni és meg kell hajolni a már meghalt alapító (szelleme) előtt.

2012. máj. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Van egy közös budapesti ifi a wesselényi utcában is. Keddenként. Baptisták. Mondjuk én már rég nem voltam arrafelé, de tudom, hogy van:)

Oda simán elmehetsz, ha kedved van hozzá. Nem állítom, hogy találsz párt, de hogy sok a fiatal, és elég normálisak, azt tudom.

2012. máj. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Nem is a pártalálás az elsődleges, inkább csak az ismerkedés, aztán majd alakul, ha alakul.
2012. máj. 17. 10:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi történik egy ilyen ifiben?
2012. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nálunk Bibliaelemzés, különböző témák körüljárása, kis csoportokban beszélgetés, feladatok, mindenféle.
2012. máj. 17. 11:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Kecskeméten is és Pesten is tudok ajánlani bibliaköröket. Ha érdekel küldj privát üzenetet, és lelevelezzük.


Üdv. Péter

2012. máj. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Pszichológushoz menj. Ott vannak hasonló agymosottak mint te. Sok sikert. (Házasságig ne legyen szex? :D )
2012. máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!