Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol tudnék keresztény fiúkkal...

Hol tudnék keresztény fiúkkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Olyan fiút szeretnék találni, aki hasonlóan gondolkozik, mint én, rendes értékrendje van, egyet ért azzal, hogy házasságig ne legyen szex, és nem csak szórakozásból csajozik, hanem életcélja van. Egyszerűen a gyülin kívül nem járok ilyen közösségbe, ott meg sajnos mind foglalt, vagy nem megfelelő életkorú. Menjek más templomba ismerkedni? Az olyan gáz. Szoktam menni ilyen keresztény táborokba, koncertekre, de az egyszer van egy évben.

Úgy érzem, hogy a körülöttem lévő fiataloknak más az igényük ilyen téren, és amúgy sem hiszem, hogy jól jönnék ki egy nem keresztényi elveken alapuló kapcsolatból. Megtéríteni nem akarok senkit, mert tudom, hogy az mivel jár. Ha van valami tippetek, vagy elmesélnétek, hogy ti hol ismerkedtetek meg a párotokkal, azt megköszönném!:)


2012. máj. 17. 08:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Inkább neked kéne pszichológushoz menned, ha egyből a földig tiporsz valakit, akivel nem értesz egyet.
2012. máj. 17. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!