Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hol találhatok keresztény...

Hol találhatok keresztény lányokat akikkel lehet ismerkedni? 21/F

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 13:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg valamelyik keresztény közösséghez csatlakozni, mindegyikben vannak szép számmal. Netes társkeresőkön is akad néha egy-egy. Egyébként érdekelne, hogy miért pont keresztény lányokkal akarsz ismerkedni, írd meg privátban.
2012. okt. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék ilyen közösséghez csatlakozni.

Nem vagyok keresztény, egyik vallás, és világnézet se áll közel hozzám.

2012. okt. 9. 13:30
 3/22 A kérdező kommentje:

Ha szexpartnert keresnék elmennék egy discoba.

Még kapcsolatot se feltétlenül akarok.

Inkább csak beszélgetni, sétálni, ilyesmi.

2012. okt. 9. 13:35
 4/22 anonim ***** válasza:
69%
És ahhoz miért kell kereszténynek lennie?
2012. okt. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Másabb céljaik, és problémáik vannak.

Csak azért, semmi másért.

2012. okt. 9. 13:42
 6/22 anonim ***** válasza:
37%
Nem lesz könnyű, mert az igazán keresztényeknél, amint megtudják, hogy te nem vagy az, totálisan és végérvényesen elástad magad.
2012. okt. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Elég fura kikötés, főleg, ha te magad nem is vagy az...

Nem tudom, hol kereshetnél kifejezetten keresztényeket, ha a közösségükbe nem mész...

Adj fel hirdetést, vagy passz... De tényleg fura, hogy neked csak keresztény jó. :S

2012. okt. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ha tényleg hisz istenben, és abban hogy mindenkit isten teremtett akkor miért ne barátkozna velem? Teljes mértékben keresztény viselkedés ha egy keresztény felajánlja valakinek a barátságát.
2012. okt. 9. 13:53
 9/22 anonim ***** válasza:
Szóval keresztény lányokkal szeretnél ismerkedni, anélkül, hogy elmennél egy keresztény közösségbe. Ez olyan, mintha bélyeggyűjtőkkel szeretnél ismerkedni, anélkül, hogy elmennél egy bélyeggyűjtő szakkörbe - magyarul elég nehezen megvalósítható. Vannak keresztény társkereső oldalak, ezeken próbálkozhatsz esetleg. Amíg nem olvastam, hogy nem szeretnél közösségbe menni, én is azt akartam javasolni, hogy járj keresztény fiataloknak szervezett programokra. Nem feltétlenül istentiszteletre, szerintem minden felekezetben vannak egyéb programok is - kirándulások, bulik, stb.
2012. okt. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Szerintem a keresztények is emberek, és ők se csak a közösségükbe járnak. Biztosan vannak például itt is.
2012. okt. 9. 13:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!