Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit mond a Biblia a vagdosásról?

Csapólégy kérdése:

Mit mond a Biblia a vagdosásról?

Figyelt kérdés
Elfogad úgy Isten??Előre is köszönöm!

2012. okt. 2. 11:07
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
16%
A pokolban fogsz elégni emiatt!
2012. okt. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
A körmödet vagdosod?
2012. okt. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
11:14-es: komolyan mondod? 11:18-as: haha-.-
2012. okt. 2. 11:26
 4/30 anonim ***** válasza:
Na de akkor mégis, mi az a vagdosás? Micsodádat vagdosod?
2012. okt. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
A csuklómat.De ez teljesen mindegy, Isten "haragszik" ez miatt?
2012. okt. 2. 11:33
 6/30 anonim ***** válasza:
26%
Istent ez egyáltalán nem érdekli, hidd el.
2012. okt. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem örül neki. Mint ahogy az alkoholizmusnak sem meg a dohányzásnak sem. Vigyáznod kell a testedre és oda kell figyelned az egészségedre. Úgyhogy hagyd abba! Amúgy sem mész vele semmire, semmilyen problémát nem oldasz meg vele. De Isten mindent megbocsát ha őszintén megbánod!
2012. okt. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
66%

Vérzik a szíve, minden csepp és vágás után, mert gyermeke szenved és bajban van.


Miért vagdosod magad?

A szíved, lelked számít és elfogad így is Isten.


De ne tedd tönkre magad....

Miért csinálod ezt?:(

2012. okt. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
2 hete szombaton majdnem megerőszakoltak,molesztáltak, ami a legrosszabb,hogy a volt barátom volt(Életem első barátja).13 éves vagyok és már elrontottam az éltem.Tanulmányaim sem olyanok.Anya tudja és segít is,de van amikor vele sem értjük meg egymást.Nem tudom megmagyarázni,hogy milyen érzés tör rám (kb. 2 hetente)egyszerűen meg kell,hogy csináljam.Volt,hogy egy boltba jött rám és kimentem és üvöltöztem.Pszichológushoz itt interneten fordultam segítségül,de megszakadt a kapcsolat egy idő után.2-szer ittam mosószert,amitől súlyos szédülésem lett bevertem fejem a szekrénybe,de semmi bajom nem lett mind két esetben.
2012. okt. 2. 12:24
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

A pszichológusok és más szakemberek nagyszerű áldások lehetnek, és az Úr szemében helyes az, ha a problémáinkkal szükség esetén hozzájuk fordulunk segítségért. Amiket leírtál, azok nagyon komoly problémák, nagyobbak, mint amikkel egy ember, pláne egy 13 éves lány egyedül meg tud birkózni. Keresd fel az iskolapszichológust, vagy fordulj a gyerekorvoshoz, aki beutal pszichológushoz! Feltétlenül kérj szakszerű segítséget!


Bűnbánatra mindenkinek lehetősége van. Önmagunk károsítása, csonkítása, az öngyilkosság vagy az öngyilkossági kísérletek egyáltalán nem helyesek az Úr szemében. Tegyél meg mindent annak érdekében, hogy el tudd hagyni ezeket a helytelen szokásaidat! Mindenekelőtt fordulj orvoshoz!

2012. okt. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!