Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek róla, ha...

Mi a véleményetek róla, ha azért nem kellek egy keresztény lánynak, mert már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 18:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
A lány egyszerûen nem szeret és kész, nem kell ezt cifrázni. Én 15 éve keresztény vagyok a férjem meg hallani sem akar róla.Gyönyörûen élünk. Eszünkbe nem jutna ezért elvállni. Kerüld a fanatikusokat,nekik ugysem magyarázol meg semmit!
2012. szept. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
Halk megjegyzés: A biblia szerint nem az a probléma, ha egy nem szűz és szűz összeházasodik. A probléma az, hogy nem házasságban vesztetted el a szüzességedet, és ez azt jelenti, hogy bűnt követtél el. A különbség egy nagyon vallásos számára fontos, de a konklúzió ugyanaz. Az erős vallásos nevelésnek vannak előnyei, de mindenképpen vannak hátrányai is.
2012. szept. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Vattil ***** válasza:

Hey!

szerintem, ha Jézus minden bűnünket magára vállalta,és ezzel bűnbocsánatot nyertünk, akkor hogy meri egy ilyen fanatikus bringa bűnt kiáltani a másikra, miközben a szeretetröl, megértésről, megbocsátásról magyaráznak. Álszent, megvezetett

emberek, kik nem is gondolkodnak!

De az is lehet, hogy te vagy a kis csaj, és így készülsz fel a válaszokra?

2012. szept. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
Szerintem nem ez a fő ok, szerelmesnek lenni nem vallás dolga ha szeret ez nem számít. Jobb ha hagyod a dolgot a szerelem két ember nem a vallás dolga, valószínűleg belőle hiányzik ez az érzés.
2012. szept. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Bocs, de aki ilyen vakon bigott, azzal nem lesz túl rózsás a házasélet sem. Egyébként meg szerintem is ez kamu. Más itt a baj.
2012. szept. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 schocko ***** válasza:
Szeretnék már látni egy olyan filmet, ahol két szűz szeretkezik...félek, halálra röhögném magam szerencsétlenkedésükön...ha a lány ezzel a kifogással utasít el, akkor egyszerűen nem tetszel neki, vagy esetleg annyira idióta, hogy mutogatni kellene...nem is hiszem el, hogy a 21. században, Európában van ilyen...megváltozott a világ, tessék felébredni!!!!
2012. nov. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Hazardteam ***** válasza:

"Szeretnék már látni egy olyan filmet, ahol két szűz szeretkezik..."


Miért tartozna épp RÁD más emberek intim nemi élete, kinek népzeled magad, ki vagy te?:)) Filmet? Az ükük szüleid is filmekből tanulták, mint te? Vagy akkor még nem volt? Te jó ég, lehet, hogy ők még frankón szűzek voltak, mikot interakcióba kezdtek így egymással érted.. sz'al mikor elkezdték összehozni az őseidet. Gondolom működhetett a dolog, mert te is itt vagy, nézegeted a filmjeidet:))

2012. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ha már többen is felhozták ezt a "két szűz szerencsétlenkedik a nászéjszakán" témát... Kérdezem én: hát nincs elég idejük "szerencsétlenkedni"??? :)

Plusz optimális esetben még több napot vagy hetet is CSAK egymással töltenek a nászúton, hát bőven van idő "gyakorolni", megismerni a másik testét, igényeit stb. Azután a "szürke hétköznapokba" visszacsöppenve is még mindig van idő... Miért kellene elkapkodni, "felkészülni", hogy rögtön az első alkalommal minden "tökéletes" legyen? Ha tényleg szeretik egymást, akkor ez nem okozhat problémát, így is, úgy is "tökéletes" lesz. Hiszen a szeretett társsal még csak úgy együtt ücsörögni és egymást bambulni is boldogság. Együtt vannak ketten, együtt tanulnak, majd belejönnek... Ha elsőre nem sikerült, még rengeteg lehetőség van. :)

És emellett ott van az a biztos és kellemes tudat mindkét félben saját magát és a másikat illetően is, ami ezzel a tisztasággal jár: hogy az a lány / fiú csakis neki adta oda magát teljesen, senki másnak.


A másik pedig: nekem ne mondja senki, hogy az x számú emberrel megszerzett "gyakorlattól" annyira profivá vált, hogy egy új kapcsolatban rögtön az első alkalommal minden "tökéletesen" működött... Elnézést, de kissé közönséges leszek: akár futó kalandról vagy egyéjszakás kapcsolatról van szó, akár hosszabb távúról, mindig van egy kis félelem, szégyenlősség, és kell az "ismerkedés" a másik testével, és kell rá figyelni. Akkor is lehetnek (és vannak is) problémák, ha valakit a bizonyítási vágy vezérel, hogy ő mekkora nagy ász az ágyban, milyen jó szerető; mert akár nála is felmerülhetnek gondok, és a partner nem egy robot / egyenbábu, aminek a megfelelő helyeken megvannak a megfelelő testrészei, és amit kényére-kedvére állítgathat be. Élő személyek vannak, eltérő fizikai és lelki adottságokkal.


Üdv. :)

2012. nov. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!