Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Eladtam a lelkem a sátánnak....

Eladtam a lelkem a sátánnak. Nem lehet valahogy visszaszerezni?

Figyelt kérdés
Ne ítéljetek el, meg volt rá az okom. Szörnyű életem volt, de már teljesen rendbe jött és megbántam, hogy eladtam a lelkem. Nem lehet valahogy visszaszerezni? Nincs valami kiskapu?

2012. szept. 16. 15:59
1 2 3 4
 31/39 chrishu ***** válasza:
Melyik a agyhalott jelentette a válaszom?
2012. szept. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

A Biblia világosan le írja hogy minden ember úgy születik,hogy a Sátán uralmi rendszerében van,Ezek szerint nem is tudod el adni a lelked a Sátánnak mert az eleve az övé.

A lényeg az ,hogy Jézus Krisztus kifizette érted a kereszten a bűn zsoldját,és ezt neked elkéne fogadni,vagyis szolj Jézusnak hogy szeretnél te is az Ö uralmi rendszere alatt élni,és kérd ,hogy vegye át az életed irányítását.

Az élet nem játék,csak egy van és ha kihagyod Krisztust,hát inkább ne tudd meg mia következménye.

Imátkozz bátran Jézus vár reád!!

2012. szept. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Nem kell ijesztgetni,nem fog semmit elvenni Tőled a Sátán.Én is voltam Sátánista,asztaltáncoltató.Később megtértem,megbántam a dolgokat ennyi.A keresztények is bűnös emberek,azok sem tudják elhagyni az összes bűneiket,mert ilyen az ember...sajnos a kerókról is megvan a véleményem...
2012. szept. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Majd pont a pokol urának kell a lelked=) Mikor rengeteg már így is az övé,sok a bűnös ahogy a keresztények mondanák.

Én sátánistának vallom magam,és nem szégyenlem,semmivel nem rosszabb mint kereszténynek lenni....

Nyugodj meg,ha nem is adtad volna el a lelked,de kellett volna neki elvette volna a beleegyezésed nélkül is!

2012. szept. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Jajj! Nem kell félni Sanyitól (én így hívom)! Ha zaklat akkor szólj nekem és még a szart is kiverem belőle. Nem adtál Te el senkinek semmit, a sok agymosott azt mondja járjá templomba, élj kolostorban. Én nem hiszek a bibliai Istenben amit a zsidók találtak ki. Én a Teremtőben hiszek, nem holmi "ha nem imádkozol a pokolban rohadtsz" féle izében. Éld az életed, mert ha ez jár a fejedben egyfojtában akkor megkattansz ami Sanyikának nagyon tetszene. Ha a családodnak élsz szeretetben nem lesz baj. Ne zárkózz el!
2012. szept. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 Abibh ***** válasza:
Szia. :) nem adtad el mert mint ahogy már mondták elöttem is páran,nem tudod eladni. Legfeljebb behodolsz neki,áldozatokat hozol neki,imádod őt. De a lelked az a tiéd amig élsz. A gond viszont ott van,hogy (és most nem ijesztegetni akarlak,távol áll töllem)nem tudod,nem tudhatod,hogy mikor fejezed be földi pájafutásodat,lehet 60 év mulva,de az is lehet,hogy holnap reggel már nem ébredsz meg. Ugyhogy én csak azt tudom ajánlani,hogy sürgösen áll Krisztus elé és mond el neki mindazt ami tettél és Ő tölle kérj segitséget. Mi mindannyian hozzádhasonló halandó emberkék vagyunk akik legfeljebb egy imát vagy tanácsot adhatunk,de Jézus meg menthet amig még nem késő. Ha annó hittél a Sátánba akkor légyszives legyen benned annyi erő,hogy higgy Jézus hatalmában is,és meglátod meglessz az eredménye. Azonban mint ahogy már mondták,készülj fel mert lehet,hogy nehéz idők várnak rád. De vedd fel a hit pajzsát és akkor tulvészeled a Sátán ármánykodásait. Amugy ezt ajálom az utolsó kommentelőnek is aki arra buzdít,hogy ne foglalkozz vele. Én viszont azt mondom,hogy igenis foglalkoznod kell vele mert az üdvösséged a tét. Az Úr áldjon.
2012. szept. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 grud válasza:
Hallgasd meg a Démoni terheltség című előadást a [link] címen. Ezt nagyon komolyan kell venned, mert ha eladtad neki, ő nem adja vissza, csak ha felbontod vele a szerződést (különben belehalsz). De ezt ne csináld egyedül, legjobb lenne, ha felvennéd a kapcsolatot az előadóval, hiszen neki volt már dolga több ilyen esettel is, és ez nem játék.
2012. okt. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 grud válasza:
De ha írsz nekem privátba, szívesen segítek én is neked
2012. okt. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
bizony komoly bajba vagy de ha megbantad vagyis banod akkor szerintem tudsz ra bocsanatot kapni Istentol de szukseged lehet aki segit ebben egy lelkigondozo hol laksz? hatha tudnek segiteni gyulekezet kereseseben hallgass 7oo as klubbot beirod igy a keresobe addig is es irj meg mi van veled?
2014. okt. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!