Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tudnám visszaszerezni a...

Hogy tudnám visszaszerezni a bátorságomat?

Figyelt kérdés
Volt egy kisebb esésem motorral, és azóta túl óvatos lettem.... Szinte rettegek kanyarodni, nincs bizalmam a tapadásban! Segítsetek kérlek! Valami ötlet?
2012. szept. 3. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy csúnya motorbalesetem volt, már gipszes lábbal motoroztam. Azt tanácsolom ne gondolj rá, de gondold át miért történt és figyelj oda, semmiképpen sem szabad félned. Ha nem tudsz túllépni ezen akkor kár is motorra ülnöd sajnos.
2012. szept. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy önbizalmat tud adni, ha tudod, hogy műszakilag jó motoron ülsz. Nézesd meg a gumit, felfüggesztést, fékeket!
2012. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is pandáztam egy óriásit.


Azóta esőben csak akkor ülök fel,ha életbevágóan fontos...

2012. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elég jókat döntögettem, nagy volt a kanyartempóm is (már ami a géptől kitellik), aztán vizes betonon kb 6km/h-nál volt egy perec, semmi komoly bajom nem lett, a motornak se, de azóta túl óvatos vagyok!
2012. szept. 3. 15:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Simsonnal az vizes betonon (nem aszfalt) csúsztam meg egy kanyarban, mert bele tapostam a hátsó fékbe (első nem fogott akkor éppen) amikor egy hülye gyerek autóval nagy ívben vette a kanyart és át jött a sávomba. Éppen hogy megbírtam fogni, nem estem el. De utána én is túl óvatos voltam a kanyarokban egy darabig. Próbáld úgy hogy mindig egy picit gyorsabban, mindig egy picit jobban bedöntve. Így szép lassan megint úgy fogsz menni mint régen. Milyen motor egyébként?
2012. szept. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vizes betonon 6 km/h-nál...biztos bedőltél a kanyarba XDDDDDdddddddddddd
2012. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A víz miatt lasítottam tudod, azért mondtam a 6km/h-t mert azt akartam sugallni, hogy egyáltalán nem volt nagy esés. Egyébként egy Kawa ER-5.
2012. szept. 3. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!