Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Eladtam a lelkem a sátánnak....

Eladtam a lelkem a sátánnak. Nem lehet valahogy visszaszerezni?

Figyelt kérdés
Ne ítéljetek el, meg volt rá az okom. Szörnyű életem volt, de már teljesen rendbe jött és megbántam, hogy eladtam a lelkem. Nem lehet valahogy visszaszerezni? Nincs valami kiskapu?

2012. szept. 16. 15:59
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Egy sikeres (hívő) "ismerősöm" mondta:

"Közösködj az Úrral,higyj Benne és bőséget ad és áldást."


Szerintem aki átérzi mindennapjaiban a "közelséget",sőt keresi,azzal nemigen történhet rossz dolog.


Még egy kis kitérő:

a létező világnak csak egy forrása van,Isten.Amit kaptál az is az Ő rendszerén belül helyezkedik el.Belőle van.

A "kerítő" személye más.

Bánd meg és nem fogod elveszíteni,csak ha nem hiszel Benne.

2012. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Nem nem lehet megoldani

Javaslom olvasd el a Jób könyve 1,2, fejezetet, és ott meglátod, hogy Sátán azt is elvette, amit teremtő adott Jóbnak, hát amit Ő adott?.....

Egy valami marad... a reményed.

sok sok ima, és kezdj el ismeretet szerezni Istenről és a fiáról.


Különben a feleséged tud erről?

2012. szept. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Nem mondtam neki, nem is foglalkoztam ezzel, csak amikor megtudtuk hogy állapotos, akkor jutott eszembe.
2012. szept. 16. 20:35
 24/39 anonim ***** válasza:
Inkább add át nekem minden bűnödet, amit elkövettél és vigyázz a feleségedre és a gyerekedre.
2012. szept. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám átadni, vagy lehet egyáltalán? Nem akarok mást terhelni az én hülyeségem miatt lett ez, csak reménykedtem, hogy lesz valami kiskapu.
2012. szept. 16. 21:43
 26/39 anonim ***** válasza:

Imádkozom érted, mert tiszta szívvel állsz a dolgokhoz, mást nem tudok csinálni.sajnos....:):(


Talán nem lesz semmi ebből.

A gyermek Istentől jövő ajándék.

Zsömle /lány

2012. szept. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. szept. 16. 22:35
 28/39 anonim ***** válasza:
34%

Ha abban a rituáléban hittél, akkor talán hiszel abban is, hogy egy jó katolikus pap tud segíteni. Ha megfelelőt találsz, nem fog hülyének nézni, hanem hatékonyan segít.


Ha megírod privátban, hol laksz, szívesen ajánlok olyan papot, aki segíthetne.


(Most sajnos pár napig nem lesz netem, de szerdán tudok válaszolni.)

2012. szept. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 Granulátum ***** válasza:
Csöpögtesd a véred feszületre.
2012. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Nehéz ezek után úgy írni, hogy hiteles legyen. Sajnos a sátán valóságos, a rituáléval nagy ostobaságot követtél el. Szabadulás egyedül Jézus Krisztusban van. Én magam nem csináltam ilyet, (szövetség kötés a sátánnal) ezért nincs személyes tapasztalatom, de ismerek olyanokat akik csináltak, és Jézus megszabadította őket, de azért volt "vihar" mikor ez történt. Ilyen simán és harc nélkül a sátán nem fog elengedni. Jézus Krisztus az egyetlen esélyed! Interneten ennél többet nem lehet segíteni. Az Isten legyen hozzád irgalmas!



A Jézusba vetett hit reményt ad.



GBU mi nem ismerjük egymást? :)

2012. szept. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!