Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Biblia szerint mi fog...

A Biblia szerint mi fog történni a jövőben? Hogyan lehet ezt elképzelni? Milyen sorrendben?

Figyelt kérdés
Armageddon,Krisztus második eljövetele stb.ilyenekre gondolok.

2012. aug. 12. 22:19
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

"Házakat építenek majd, és bennük laknak, szőlőskerteket ültetnek, és eszik azok gyümölcsét."


Ez nekem a furcsa, hogy miért kellene nekem házakat építenem? Elvileg azt szeretném, ha állandó hőmérséklet lenne 26-28 C, éjszaka melegebb, hogy ruha nélkül is aludjak. És ha én szeretnék rengeteget aludni? Azt értem, hogy nem lopják el a házam és a kisebbség a gyümölcseim, de én nem szeretnék ott dolgozni, nekem nincs szükségem semmire, fűtésszámla sem lesz, enni terem amit akarok. És a cigányokkal is jól megleszek, mert nekik sem kell dolgozniuk és higgyétek el ők is boldogok lesznek, mert lopniuk sem kell, mert adatik nekik.

2012. aug. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
A 16 valaszra szeretnek kapni egy ertelmes magyarazatot
2012. aug. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 Hazardteam ***** válasza:
42%
Hagyd őket, így is van elég bajuk. Csúnyán átverték őket, te is járhattál volna így..
2012. aug. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
14%

A Vízöntő-korban visszajön ÉA és újra a régi istenek fognak uralkodni a Földön.


Újra visszajön az aranykor, ENLIL és ENKI (ÉA) kora, a hazugság emberei eltűnnek, mint ha itt sem lettek volna.


Többé nem meghasonlást fognak tanítani vallásként, hanem igazságot és becsületes utat.


Ahol ÉA jár, források fakadnak és a sivatagok újra termővé válnak.


A szőlőt nem lopják (!!!), hanem termelik; Bocrából nem vérben jönnek, hanem Széir felől igazságban.


10 nagy király volt és Babilón az eljövendő.


Nektek mindent fordítva tanítanak és nem tudjátok, hogy kitől, milyen hitet kaptok.

2012. aug. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
Azt hiszem hogy a Bibliában úgy van hogy ha lesznek változások azokat az Isten fogja hozni és ha viágvége lesz akkor az Isten hozza a világvégét.
2012. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
0%
A szabadkőműves zsidók elpusztítják a világot!
2012. okt. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

nézd meg ezeket a videókat, a jövőről szólnak, és a Biblián alapszanak!

[link] (alján kezdődik)

2012. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Nagyon jó válaszok vannak, örülök, hogy megírtátok őket. :)
2012. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

Öt jövőbeli esemény:

1. A "Béke és biztonság!" kijelentése (1Tessz 5:3)

2. A nemzetek megtámadják és megsemmisítik Nagy Babilont vagyis az összes hamis vallást (Je 17:3,5,11,15,15-18)

3. Megtámadják Jehova népét (Ez 38:2,15,16)

4. Armageddon háborúja (Je 16:16)

5. Sátánt és a démonait a mélységbe vetik (Je 20:1-3)

Bővebb információt találhatsz a hivatalos honlapunkon: [link]

2012. dec. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
Fog jönni a Jenő oszt békét teremt, de pisták szerint ez csak látszat béke, me Jenő megbélyegez majd münket. Üldözni fogja a pistákat, majdan eljöve Józsi és rendet tesz és 1000 évig fog uralkodáni és közben legyőzi Jenőt.
2013. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!